Kalevi spordihallis poolesaja pealtvaataja ees võttis Tallinna BC Kalev/Cramo vastu Dalkia/Nybiti. Kuigi Nybitil õnnestus korraks juhtima minna (5:4), oli kaheksa ja poole minuti järel seis juba 21:8 Kalevi kasuks, teatab basket.ee.

Avaveerandi võitis Kalev 25:10. Teisel veerandil kärises vahe Keerlese ja Kaljula vedamisel 21-punktiliseks (34:13), kuid edukalt mängu sekkunud Viljar Veski ja Gert Dorbek suutsid poolaja lõpuks Nybiti kaotusseisu üsna mõõdukaks vähendada. Poolaeg lõppes 42:28.

Kolmandal veerandaja lõpuks saavutas Kalev juba kindla 66:43 eduseisu ning viimasel veerandajal jäi üle võit vormistada.

Kalev/Cramo 84:56 võidus olid suurimad teened Reedil, kes viskas 20 punkti. Arbet lisas 14 ja Keerles 13. Nybiti parimana viskas Dorbek 14 punkti ja võttis 10 lauapalli. Tema takistamisel tehti koguni 11 viga, kuid vabaviskeid tabas Dorbek nadilt — 15st 7. Viljar Veski saagiks jäi 10 punkti.