Kalev tõi hooaja lõpuks meeskonda Klaipeda Neptunase noore tagamängija

 (6)
Kalev TLÜ ja peatreener Martin Müürsepp
Kalev TLÜ ja peatreener Martin MüürseppFoto: Siim Solman

Tallinna Kalev/TLÜ korvpallimeeskond tugevdab hooaja otsustavate faaside eel ennast Klaipeda Neptunasest saabuva leedulasest tagamängija Tadas Pazeraga.

21-aastane ja 194 cm pikkune Pazera on Leedu kõrgliigas esindanud nii Šiauliaid (aastatel 2015-17) kui Neptunast (2018-20), aga kummaski klubis ei ole õnnestunud tal põhitegijaks kerkida, kirjutab Korvpall24.ee.

Tänavusel hooajal sai Pazera Neptunase särgis kirja seitse liigakohtumist ja kogus neis keskmiselt 6,3 minutit, 1,6 punkti, 1,3 söötu ja 0,7 lauapalli. Noormees käis platsil ka neljas korvpalli Meistrite liiga mängus, kuid seal jäi keskmiseks vaid 1,3 minutit kohtumises.

Eelmisel hooajal Neptunase duubelrivistuse eest Leedu tugevuselt teisel liigatasemel pallides olid noormehe keskmised numbrid 41 kohtumisega 26 minutit, 15 punkti, 3,9 lauapalli ja 3,7 söötu.

Tallinna Kalev/TLÜ-st kinnitati Korvpall24.ee portaalile, et mõned aastad tagasi Leedu U19 koondisega ka MM-finaalturniiril mänginud tagamängija on meeskonna juures juba kohal.

Refereeritud artikli täistekst Korvpall24.ee-s.