Itaallased võitsid avaveerandi 27:22 ja juhtisid poolajavileks turvaliselt 50:34. Kolmandal veerandajal viskas Catalin Burlacu koguni 18 punkti ja veerandaeg lõppes Virtuse 74:61 eduseisus. Neljandal veerandil lasid itaallased Kalevil visata vaid 15 punkti ja kirjutasid turniiritabelisse teise võidu 98:76.

Burlacu arvele jäi lõpuks 29 punkti ja 10 lauapalli, Travis Reed lisas 20 silma. Kodumeeskonna parim oli Christian Drejer 25 punktiga. Virtuse mängijad tabasid kahepunktiviskeid koguni 75%-ga, Kalevi vastav näitaja oli 42,6%. Kalevlaste seitsmest kolmepunktiviskest läbis korvirõnga 6 (85,7%), 13 punkti visanud Valmo Kriisa tabas seejuures kõik kolm kaugviset.

Teises sama grupi mängus võitis Akasvayu Girona võõrsil 90:89 JDA Dijoni. Virtusel ja Gironal on nüüd 2 võitu, Kalev ja Dijon, kes kohtuvad järgnevalt 23. jaanuaril, on siiani võiduta.