Võõral väljakul juhtis Kalev pea terve mängu vältel (avaveerandil 16:4, neljandal 59:50), kuid viimasel veerandajal lasti vastasel aga teha julm 15:1 spurt ja seda 9 minuti jooksul, teatab basket.ee.

Lõpuks võitis Dijon 68:64 ja sai vahegrupis kolmanda koha.

Kalevi parimad olid Kristjan Kangur ja Tanel Sokk 12 punktiga. Millegipärast vaid 22 minutit mänguaega saanud Travis Reed lisas 10 punkti, kapten Valmo Kriisa aga jättis vigastuse tõttu mängu vahele.

Kalev jäi vahegrupis viimaseks. Vahegrupist ei pääsenud edasi ka Läti esindaja Riia ASK ja leedulaste Šiauliai, samuti eelmises ringis Kalevit kahel korral võitnud Liege Basket. Ainsana lõpetas mängud täiseduga Girona Akasvayu.

Veerandfinaalides kohtuvad: Madridi Estudiantes — Moskva oblasti Dinamo; Mariupoli Azovmash — Lemesos; Girona — Ateena Panionios ja Türk Telekom — Bologna Virtus.