Kalev võitis Ventspilsi vastu avaveerandi 22:20, kuid jäi poolajavileks kaotusseisu 37:43.

Lätlastel õnnestus järgnevalt isegi 20 punktiga juhtima minna. Kalev jõudis veel minut enne normaalaja lõppu kuue punkti kaugusele (77:83), kuid see oli ka kõik. Siiani samuti vaid kaotusi saanud Ventspils võitis lõpuks numbritega 86:77.

Marlon Parmer oli Kalevi resultatiivseim 28 punktiga, Travis Reed lisas 16 ja Kristjan Kangur 14 silma.

Rock kaotas Riia ASKi vastu avaveerandi 20:27 ja oli 20-minutilise mängu järel juba taga 28:46. Lõpuks olid riialaste võidunumbrid 78:59.

Rocki mängijad kaotasid lauavõitluse 26:41 ja tabasid kolmepunktiviskeid 22-st 3 (13,6%). Ainsana suutis tartlaste poolel kahekohalise arvu punkte visata Vallo Allingu (10).

Rockil on nüüd turniiritabelis 1 võit ja 3 kaotust.