Pärnakad suutsid vastast lauavõitluses mäekõrguselt ületada, kaitses neutraliseeriti TTÜ ohtlikuim snaiper Stas Minitsh ning tabelisse tuli kindel võit 84:67, teatab basket.ee. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Pärnu võitis 26:12.

Jesper Parve kontosse kogunes 26 punkti ja 12 lauapalli, Rait Käbin viskas 22 punkti ja andis 7 korvisöötu, Raido Ringmets aga sai kätte 17 lauapalli. TTÜ parimana viskas Andri Väljaots 18 punkti. Pärnu võitis laua 51:32, sh. ründelauad 15:7.

Valgas ei olnud kohalikul Welgil mingeid võimalusi Tallinna BC Kalev/Cramo vastu. Erinevalt eilsest pingutas Kalev nii kaitses kui rünnakul, ka ei õnnestunud Valga ridades kellelgi individuaalselt särada. Kalev võitis kindlalt 93:55, teine poolaeg seejuures 49:22. Valmo Kriisa viskas 23, tabades kahepunktivskeid 5st 4, kolmeseid aga koguni 5st 5. Travis Reed lisas 21, Kristjan Kangur 17 punkti. Vaid 30%-liselt tabanud Valga meeskonna parim oli Toomas Kandimaa 18 punktiga, Sharunas Skadas viskas 10 punkti ja võttis 13 lauda.

Eesti korvpallile rõõmustavaim tulemus sündis aga Vilniuses, kus kohalik Sakalai alistas SEB BBL sarjas Kedainai Nevezise 88:67. Nevezise kaotus suurendas oluliselt Kalev/Cramo võimalusi Balti liiga play-offi jõudmiseks.