Kagu-Eesti koolides toimus lõbus korvpallipäev koos TÜ/Rocki mängijate ja treeneritega

 (2)
TÜ/Rocki liikmed ühispildil Vastse-Kuuste kooliõpilastega
TÜ/Rocki liikmed ühispildil Vastse-Kuuste kooliõpilastegaFoto: basket.ee

Käesoleva nädala kolmapäeval oli koolipäev Vastse-Kuustes, Räpinas ja Puigal tavapärasest mõnevõrra erinev. Nimelt leidis aset lõbus ja sportlik korvpallipäev, mille käigus Tartu Rocki mängijad ja treenerid ning Eesti Korvpalliliidu töötajad lastega korvpalli mängisid ja tarkusi õpetasid.

Kolmapäevasest ettevõtmisest sai osa kokku üle 200 lapse, sealhulgas ka õpetajad ja korvpallitreenerid. Lisaks eelpool mainitud õppeasutustele, kus korvpallitunnid aset leidsid, tegid kaasa koolid Ahjalt, Krootuselt, Osulast, Kuldrest ja Parksepast.

Kui programmi esimeses osas keskenduti korvpalli mängimisele ja erinevatele harjutustele, siis lõpetuseks said lapsed kõrgliiga korvpalluritele küsimusi esitada. Nii said TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe, mängijad Vincent Simpson ja Timo Eichfuss vastuseid anda erinevatele arupärimistele. Lastel oli lõbus ja toimunu sai kokku võtta kõige paremini osalejate enda sõnadega. Paljud lapsed sõnasid: "Korvpall on lahe. Mina tahaksin küll korvpallitrenni minna".

Seotud lood:

Kohapeal kaasa teinud ja projekti vedanud alaliidu töötajatel oli lisaks atraktiivsele programmile koolidele ka väike üllatus. Nii kingiti igale koolile, kes korvpallipäeval osales, kott 12 korvpalliga.

Eesti Korvpalliliit tänab kõiki, kes sportliku päeva elluviimisele ja õnnestumisele kaasa aitasid.

Pildid korvpallipäevast Kagu-Eestis leiad SIIT!