Mäng algas tasavägiselt, sest külalised võitsid avaveerandi 25:24 ja poolajavileks olid ees väljakuperemehed 47:46. Tallinlased tegid otsustava vahespurdi kolmandal veerandajal, mille võitsid 29:12.

Võitjate resultatiivseimad olid Kristo Orula 21 ning Reimo Tamm ja Rait Keerles 14 punktiga. Kaotajatele tõid Matthew Hall ja Howard Frier 13 silma.

Päeva teises kohtumises oli Valga/CKE Inkasso kodus 77:74 (17:14, 16:27, 26:17, 18:16) üle KK Pärnust. Timo Ojalt võitjatele 24 ja Martin Paasojalt kaotajatele 16 punkti.

Enne mänge:

Tarvas (10-7) ja Kalev/Cramo (15-2) on sel hooajal meistriliigas kohtunud kahel korral - Rakveres võitis Tarvas 90:88, Tallinnas võtsid kalevlased revanši 104:71. Detsembri lõpus toimunud Eesti karikavõistluste poolfinaalis suutis Tarvas aga taas kalevlasi üllatada, võites 82:74.