Valencia tagas lõppeva nädala alguses ka uueks hooajaks pääsme Euroliigasse, kui Euroopa tugevuselt teise korvpallisarja EuroCupi finaalseerias võideti Berliini Albat.

Valencia tegi vahe sisse avaveerandil, mis võideti 25:13. Teisel veerandil suutis Tenerife vahet vähendada, kui veerand võideti 21:12. Seega mindi poolajale võõrustajate 37:34 eduseisus.

Punktiderohkeks kujunes kolmas veerandaeg, mille Valencia võitis 31:24. Kättevõidetud eduseisu Valencia enam käest ei andnud ja lõpuks vormistati 88:73 võit.

Janari Jõesaar oli ainus Tenerife koosseisu nimetatud mängija, kes täna platsile ei pääsenud. Üleplatsimeheks kerkis Jõesaare klubikaaslane Pierre-Leon Gillet 20 punktiga. Valencia resultatiivseim oli Mike Toby 14 punktiga.

Tenerife hoiab Hispaania kõrgliigas 13 võiduga üheksandat kohta, play-offi viiv kaheksas koht kuulub 14 võiduga Zaragosale. Zaragozal on üks kohtumine ka vähem peetud. Valencia asub neljandal positsioonil.