Kodumeeskond Baskonia võitis esimese veerandaja 22:12. Teisel veerandil tuli Tenerife mängu tagasi, võites veerandaja 23:14. Seega mindi poolajale Baskonia napis 36:35 eduseisus.

Baskonia tegi taas vahe sisse kolmandal veerandajal, mille lõpuks oli nende eduseis 11-punktiline. Viimasel veerandil Tenerifet enam ohtlikult lähedale endale ei lastud ning lõpuks võeti 85:68 võit.

Janari Jõesaar kerkis Tenerife meeskonna üheks põhimängijaks, kui kogus 16 punkti. Väljakult tabas ta viskeid 9st 7, kahesed 5-7 ning kolmesed 2-2, lisaks kogus ta kuus lauapalli. Jõesaar oli ühtlasi oma meeskonnast kõige rohkem platsil viibinud mängija, saades mänguaega 30 minutit ja 49 sekundit. Meeskonna resultatiivseimaks kerkis 20 silmaga Tim Abromaitis.

Võitjate eest viskasid enim punkte Shavon Shields ja Darrun Hillard, kelle arvele jäi vastavalt 17 ja 15 silma.

23 kohtumisega 12 võitu ja 11 kaotust kogunud Tenerife hoiab kaheksandat ehk viimast play-offi viivat kohta. Baskonia asub 17 võidu ja 6 kaotusega Barcelona ja Madridi Reali järel kolmandal kohal.

23. märtsil läheb Jõesaare koduklubi vastamisi tabeli viimase Delteco GBC-ga.