Baskonia võitis avaveerandi 24:13, poolajaks juhtisid võõrustajad 39:31. Kolmanda veerandi järel juhtis Baskonia 60:50. Baskonia pani lõplikult paremuse maksma viimase vaatusega, mis võideti koguni 29:11.

Raieste pääses väljakule algkoosseisus ning veetis platsil lõpuks 10 minutit. Ta viskas seitse punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/2), võttis kaks lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja kaks isiklikku viga. Sellega kordas Raieste isiklikku punktirekordit Hispaania kõrgliigas, kui möödunud pühapäeval Baskonia kaotusmängus Valencia vastu viskas eestlane samuti seitse silma.

Baskonia resultatiivseim oli Zoran Dragic 17 punktiga. Üleplatsimehena viskas Zaragoza mängumees Elias Harris 18 silma.

Eesti korvpallikoondislase leivaisa hoiab tabelis 16 võidu ja 5 kaotusega neljandat kohta. Zaragoza (7-13) jätkab 12. real.