Kodusaalis mänginud ning vigastustest räsitud Hornets näitas viimasel veerandajal sitket kaitsetööd, vahendab sport.err.ee

68:70 kaotusseisust tegi New Orleans 14:0 vahespurdi, hoides vastaseid ligemale viie minuti vältel täiesti kuival. Hooaja 28. võidu saanud Hornetsi parimana viskas Peja Stojakovic (pildil vasakul) 26 punkti.

Paremasse hoogu on sattunud ka liiga uustulnuk Oklahoma City, kes teenis teise järjestikuse ja hooaja 11. võidu, olles lisaajal 114:102 üle Memphisest.

Memphis on sarnaselt Oklahomale kogunud hooajal vaid 11 võitu. Neljapäevane kaotus oli neile 11. järjestikune. Võitjate poolel hiilgas Kevin Durant 35 punkti ja 10 lauapalliga.

Üheksanda võidu järjest teenis tiitlikaitsja Boston Celtics, olles koduplatsil 119:100 parem Sacramento Kingsist.