Oma Itaalia hooaja parima mängu tegi Talts, kes viibis platsil 26. minutit ning tõi 9 punkti, rabas 6 lauapalli ja tegi 3 vaheltlõiget.

Vigadega kimpus olnud Kristjan Kangur langes viimasel veerandil mängust välja. Tema panuseks jäi hooaja viimases mängus 5 punkti, 7 lauapalli ning 1 vaheltlõige.

Varese alustas mängu kahe korviga, kuid siis tegid vastased 13-0 vahespurdi ning enam tagasi ei vaadanud. Kolmandal veerandil tõi Taltsi tabamus Varese kolme punkti kaugusele, kuid vastaste kaugvisked tagasid võidu siiski Cantule.

Varese parim oli Phil Goss 28 punktiga.

Vaata veerandfinaalseeria 3. mängu lühikest kokkuvõtet SIIT!

Mängu käik:

69:75 - Mäng läbi!

49:52 - Talts tabas ning vastased on korvi kaugusel.

45:52 - vastaste Maarten Leunen tabab kolmese ning kasvatab eduseisu. Platsile on tulnud Talts.

42:49 - III veerandaeg. Cantu on vahet suurendanud. Kristjan Kangur on võetud pingile, sest eestlane tegi oma neljanda vea.

39:43 - Phil Goss ning Ronald Slay aitavad Varesel vahet hoida. Kangur on pärast kahte tabamust visanud kolm viset mööda, kuid on kogunud juba üleplatsimehena 7 lauda.

33:42 - Varesel on järjekordne punktide põud.

31:35 - Poolaja lõpp. Alex Righetti tabab Varese poolt kolmese ning hoiab mängu tasavägisena.

28:33 - Janar Talts tuleb poolaja viimaseks minutiks platsile ning annab resultatiivse söödu.

22:29 - Varese on endiselt taga. Kahepunktiviskeid on tabatud hästi - 12st 8, kuid kolmepunktivisetel on palju eksitud, kümnest viskest on korvi läinud 2.

18:22 - Talts saab käe valgeks. Mõlemad eestlased on platsil.

16:20 - I veerandaja lõpp.

Teemu Rannikku abil tuli Varese järgi. Veerandi teises pooles on ka Janar Talts platsil olnud. Seni visked 1st 0.

6:18 - Kangur tabab teist korda väljakult, kuid Varese seis on halb.

4:13 - Karm! Vastased on teinud 13-0 vahespurdi.

4:0 Kristjan Kangur toob mängu esimesed punktid. Ronald Slay tabab.

Senimaani on seitsmenda asetusega Varese kaotanud Cantule kaks esimest kohtumist vastavalt 53:78 ning 64:67.