Avaveerand lõppes viigiseisul 22:22. Poolajaks juhtis aga Bologna juba 52:44. Kolmanda veerandiga kasvatasid võõrustajad edu veel üheksa punkti võrra ning lõpuks võeti 20-punktiline võit.

Pesaro särgis oli heas hoos Drell, kes veetis platsil 24 minutit ning viskas 14 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/4, vabavisked 2/4). Ühtlasi tähistab see eestlase jaoks tänavuse hooaja punktirekordit. Lisaks korjas ta kolm lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Pesaro resultatiivseim oli Justin Robinson 15 silmaga.

Üleplatsimehena viskas Serbia korvpalliäss Miloš Teodosic 19 punkti, Marco Belinelli lisas 16 silma.

Bologna jätkab tabelis kaheksa võidu ja viie kaotusega kolmandal kohal. Pesaro saldoks on kuus võitu ja kuus kaotust, millega nad asetsevad viiendal real.