U15 koondis pidas pühapäeval viimase mängu kui vastamisi mindi väljaspool arvestust mänginud Eesti U16 meeskonnaga. Tasavägise esimese poolaja järel juhtisid Kris Killingu hoolealused 41:39. Aasta vanemad korvpallurid panid oma paremuse maksma kolmandal veerandajal, mille nad võitsid 30:10. Otsustvale mänguperioodile mindi seisult 71:49. Viimasel veerandil suurenes vahe veelgi ja U16 koondis võttis kindla 102:70 võidu.

Aleksander Tassa kogus võitjate parimana 21 punkti, Karl Markus Poomi arvele jäi 19 ning Kaspar Clemet Kuusmaa ja Karl Gustav Jurtšenko viskasid 12 punkti. U15 koondise poolelt tõi Simm-Marten Saadi 18, Jorke Aav 16 ja Karmo Kilk 10 silma.

Tassa valiti ka U16 koondise turniiri parimaks mängijaks, U15 koondises sai sama tunnustuse osaliseks kapten Jorke Aav.