Valitseva Eesti meistri Rocki kasuks viskas Tanoka Beard 18 punkti ja võttis kuus lauapalli, kirjutab sport.err.ee

Lõpuks viie veaga pingile langenud Janar Taltsi arvele kogunes 16 ning Marek Doroninile 10 silma.

Kohtumine algas tasavägiselt. Kuigi Silver Leppiku kolmene viis Rocki juhtima, särasid tablool peagi viiginumbrid 5:5. Siiski olid tartlased domineerivamad ja pääsesid ette 12:7. Seisul 14:14 tabasid Tsintsadze ning Sten-Timmu Sokk ja Rock võitiski lõpuks veerandaja 22:17. Esimese kümne minutiga tõi Leppik tartlastele 5 ja Tsintsadze 4 punkti. Suvel hangitud Beardi arvele kogunes 2 silma, 1 lauapall ning resultatiivne sööt.

Teise veerandaja alguses olid Rocki edunumbrid veel 27:19 ja 33:25, ent peagi oli vahe sulanud 35:34-le. Poolaja lõpp kulges punkt-punkti heitluses ning puhkama mindi tartlaste 42:41 dikteerimisel. Esimesel poolajal tõi Rockile Talts 13, Beard 6 ning Doronin ja Leppik 5 punkti.

Tasavägisel kolmandal veerandajal asus Rock 47:43 juhtima, ent lätlased ei murdunud ning asusid ette 55:52. Viimasele lühikesele puhkepausile mindigi riialaste 64:61 vedamisel.

Kolme veerandaja viskas Talts Tartule 15, Beard 12 ja Doronin 10 punkti. Beard hankis ka 5 lauapalli, Giorgi Tsintsadze andis 4 resultatiivset söötu.

Neljanda veerandaja keskel oli Rock taga 69:74. Edasi aga tartlased riialastele enam ohtlikuks ei saanud ning nii võttis Barons 86:73 võidu.

Teises poolfinaalis sai Vilniuse Lietuvos rytas Leedu klubide duellis 89:76 (53:33) jagu Kaunase Žalgirisest. Seega kohtub Rock pühapäeval pronksimatšis Žalgirisega, finaalis on vastamisi Lietuvos rytas ja Barons.