Mäletatavasti alustas Vene tänavust hooaega Hispaania kõrgliigas just Manresa meeskonnas. Enne Gran Canariaga liitumist sai Vene kohtumise Hispaania kõrgliigas veel kirja ka Fuenlabrada tiimi eest.

Esimene veerandaeg lõppes 21:21 viigiseisul. Poolajaks pääses kodumeeskond Canaria ette 39:37. Teist poolaega alustas aga paremini Manresa, kes kasvatas kolmanda veerandajaga, mis võideti 31:20, väikese edu. Canaria enam Manresale järgi ei jõudnud ja tabelisse kirjutati külaliste võit numbritega 84:76.

Vene viibis väljakul veidi üle 8 minuti. Punktiarvet eestlane ei avanud, eksides ühel kahesel. Protokolli läks kirja kolm viga. Canaria resultatiivseim oli Jacob Wiley 15 punktiga. Võitjate suurim punktitooja oli Gabriel Lundberg, kes kogus samuti 15 silma.

Gran Canaria hoiab tabelis 14. kohta, Manresa asub play-offi viival kuuendal positsioonil.