Esimene veerandaeg lõppes 19:19 viigiseisul. Baskonia sai edu sisse esimese poolaja lõpus, kui viimasel minutil kasvatati edu kaheksa punkti peale. Pausile mindi külaliste 48:40 eduseisus. Teisel poolajal kasvatas Baskona oma eduseisu ning kohtumise lõpuks saadi kirja 101:83 võit.

Eesti koondislane Siim-Sander Vene Gran Canaria eest väljakule ei pääsenud. Lisaks Venele ei saanud mänguminuteid kirja kodumeeskonna eest Luke Fisher.

Üleplatsimeheks kerkis 23 punktiga Baskonia mängumees Johannes Voigtmann, Luca Vildoza lisas 22 silma. Gran Canaria resultatiivseimaid olid Xavi Rabaseda ja Eulis Baez 16 punktiga.

Gran Ganarial on 19 kohtumisega kirjas vaid 6 võitu ja 13 kaotust, millega hoitakse 18 võistkonna seas 15. kohta. 14 võitu ja 5 kaotust kogunud Baskonia asub Barcelona järel teisel kohal.