Gert Kullamäe: täna võidab meeskond, kes alguses juhtima pääseb

 (17)
Visnapuu ja Kullamäe
Foto: Ilmar Saabas

Tartu Ülikool/Rocki abitreeneri Gert Kullamäe sõnul võidab tänase otsustava poolfinaalmängu Rocki ja Kalev/Cramo vahel see meeskond, kes suudab paremini alustada.

"Ma arvan, et see meeskond, kes täna alguses eest ära saab, see on eelisseisus. Eduseisult on positiivse emotsiooni pealt hea edasi mängida," sõnas Kullamäe raadio Ring FM-is Marko Kiljakile antud intervjuus.

Kullamäe sõnul otsustavad ka täna mängu saatuse ikkagi vanameistrid. "Play-offid on ikkagi vanade meeste mängumaa. See on selline reegel. Vanad suudavad pea külmana hoida. Ka meie loodame täna neile."

"Oleme vaadanud üle, mis me viimati hästi tegime ja mis me valesti tegime. Eks me sellest lähtuvalt oleme ka valmistunud. Midagi erilist pole vaja täna välja mõelda. Vaja on mängida nagu üks meeskond ja tuleb kohtumiseks emotsionaalselt valmis olla," lisas Kullamäe.

See, et Kalevil võivad mõned mehed täna vigastuste tõttu väljas olla, Rocki mängu ei mõjuta. "Ega me ennast sellest uinutada ei lase, et mõni mees võib Kalevis mitte mängida. Meie valmistume ikka sellise arvestusega, et Kalevil kõik mängivad."

Kalevi ja Rocki poolfinaal on viigis 2:2. Otsustav mäng algab Tartus kell 19.