Tartlannad alistasid Anna Gret Asi vedamisel KA Tallinna Kalevi numbritega 91:66. Jõuvahekorrad pandi suuresti paika juba esimesel mänguperioodil, mille Kaire Asi hoolealused võitsid koguni 20:8. Teisel veerandil mäng küll võrdsustus ja neljandik mängiti 20:20 viiki, kuid järelejäänud mänguga kasvatas põhiturniiri võitnud Tartu vahet veel 11 punkti võrra ja sammus homsesse finaali.

Võitjate parimana kogus Asi 27 mänguminutiga 25 punkti, 10 resultatiivset söötu ja 8 lauapalli. Kahekohalise arvu punktideni jõudis veel viis tartlannat: Kadri-Ketter Kont 15 (+7lp), Belinda Lepmets 12, Triiny Käämer 11 ning Anna Jürissaar ja Sonata Eliis Timofejeva 10 punktiga.

Tallinna Kalevi resultatiivsemad olid Viktoria Timoshtshuk 20 ja Viktoria Kisseljova 16 silmaga.

Põhiturniiri Tartu järel teisel kohal lõpetanud Audentes võitis poolfinaalis Pärnu Spordikooli tulemusega 88:56. Avaveerandi võitsid pealinna neiud 21:17 ja suurendasid poolajaks vahe kaheksapunktiliseks – 42:34. Kolmandal mänguperioodil kustus Pärnu mäng aga täielikult ning Audentes suurendas vahe enne otsustavat veerandaega 24-punktiliseks – 65:41. Kohtumise viimase neljandiku alguses tegid Reet Rausbergi hoolealused koguni 21:0 vahespurdi ja kindlustasid sellega võidu ning koha homses finaalis, kus vastaseks on Tartu Kalev.

Võitjate poolelt pakkusid võimsad esitused Marie Anette Sepp ja Helena Stina Svilberg, vastavalt 39 punkti ja 7 lauapalli ning 23 punkti ja 17 lauapalliga. Triinu Ojala lisas 11 punkti, 5 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Pärnu parimaks kerkis Elena Sutt 17 punkti ja 7 lauapalliga.

Tütarlaste finaalmäng algab homme kell 16:00 ja pronksimängus visatakse pall õhku kell 11:30. Mänge näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel.