FOTOD/VIDEO: Põlvetraumast taastuv Janar Soo võib platsile saada juba oktoobris

 (12)
Janar Soo taastusravi treeningul, korvpall
Foto: Eva Ligi

Tänavu aprillis vasaku põlve ristatissideme lõhkunud ja 7. mail operatsioonil käinud Janar Soo on tänasel päeval kõvasti higi valamas, et põlv taas mängukorda saada. Delfi kohtas Piimameister Otto/Rapla mängijat Pirita metsas ühel liivasel nõlval, kus Soo koos "kaaskannatajatega" Svea Milleri juhendamisel mäest üha uuesti ja uuesti üles ronis.

21-aastasel Sool lõigati vasakut põlve teist korda, samalaadne vigastus juhtus esmakordselt 2010. aasta sügisel. "Ma ei mäleta täpselt, mis seisus ma olin 2 kuud pärast esimest operatsiooni, kuid praegu on tunne väga hea," andis Soo märku paranemisest.

Taastusravi läbi viiv füsioterapeut Svea Miller andis jutuajamises mõista, et Soo võiks platsil tagasi olla juba oktoobris. Mängija ise nii optimistlikku stsenaariumi ei näe. "Ma pole ise Sveaga nii täpselt rääkinud. Ei ole tahtnud enda mõtteid sellele teemale viia. Teen vaikselt oma trenni ja väga vara väljakule ei kipu. Lähtun sellest, mida kirurg mulle rääkis ja juttu oli pausist 8-10 kuud. Kui saan jaanuariks tagasi, siis oleks väga rahul."

Vaata Janar Soo Delfile antud intervjuud täispikkuses: