Donetsk võitis avaveerandi 17:16, ent poolajavileks juhtis juba Kalev/Cramo 29:25. Kolmanda veerandi võitsid külalised 20:10 ja otsustav kümme minutit algas Donetski 45:39 eduseisus. Kalev mängis viimasel veerandil kaotusseisu tagasi ja põnevalt kulgenud veerandi viimane minut algas viigiseisult 60:60.

13 sekundit enne lõppu viis Armands Škele Kalevi punktiga (61:60) juhtima, tabades kahest vabaviskest ühe. Donetski klubi viimane rünnak lõppes ründeveaga ja Kalev teenis väga magusa võidu. Kalevi võit on seda hinnatavam, et mängida ei saanud koguni kolm eesliinimeest: Frank Elegar, Gary Wilkinson ja Rait Keerles.

Kalevi kasuks viskasid Armands Škele 20 ja Bamba Fall 16 punkti. Lisaks hankis Fall ka 12 lauapalli. Mängu kangelaseks tõusnud Škele viskas oma punktidest koguni 11 otsustaval veerandil. Donetski resultatiivseim oli Darius Songaila 20 punkti ja 10 lauapalliga.

Kalev/Cramol on nüüd Ühisliigas 3 võitu ja 8 kaotust, Donetskil 4 võitu ja 7 kaotust.