Avaveerandi võitis Pärnu 13:10, kuid poolajavileks pääsesid lätlased juhtima 27:21. Kolmanda veerandi lõpuks oli külaliste eduseis 43:38. Visketabavusega hädas olnud Pärnul enam mängu murret tuua ei õnnestunudki ning vahegrupis tuli vastu võtta teine kaotus.

Pärnu tabas täna kahepunktiviskeid 34%-ga (15/44), kolmeseid 21 (3/14) ja vabaviskeid 54 %-ga (13/24). Rannar Raap oli Pärnu resultatiivseim 20 punktiga, kahes eelmises mängus hiilgava punktiskoori kogunud Rain Raadik piirdus 9 punktiga, tabades mängust vaid 4 viset 14-st ja ühe vabaviske seitsmest (!).

Kui Baronsil on nüüd E-grupis täisedu kaks võitu ja Pärnul kaks kaotust, siis Ventspils ja Lietkabelis on saanud ühe võidu ja ühe kaotuse.

Laupäeval, 26. jaanuaril näitab Delfi TV koostöös korvpalliliiduga mängu BC Kalev/Cramo - Prienai.