Rapla alustas mängu kohutavalt. Avaveerand kaotati 9:20 ning poolaeg 17:44!
Kolmandal veerandajal sai kodumeeskond mängu rohkem käima, kuid kaotas enne viimast perioodi 35:54.

Viimane veerand kuulus aga täielikult Raplale. Kui mängida oli 3 ja pool minutit ja TTÜ juhtis 61:42, suutis Rapla teha 20:3 vahespurdi ning jõudis kahe punkti kaugusele. 17 sekundit enne lõppu tegi Rait-Riivo Laane kolmepunktijoonel Illimar Pilgile vea ning TTÜ edu kasvas viiele. Viimaste sekundite vabavisetega suutis TTÜ siiski võidust kinni hoida.

TTÜ suurim korvikütt oli Kristjan Makke 18 punktiga. Kontosse lisandus ka 9 lauapalli. Kiur Akenbärg lisas 15 punkti, Pilk 10 punkti ja 10 lauapalli.

Rapla tabas kaugviskeid 30/6. Sealjuures 12 saatis teele Sven Kaldre, tabades 4. Kaldre oligi 19 punkti ja 8 lauapalliga Rapla parim. Janar Soo lisas 13 ning Raido Ringmets 11 punkti.

Raplal on nüüd turniiritabelis 14 võitu ja 12 kaotust ning on sellega kindlalt neljandal kohal. TTÜ järgneb 11 võidu ja 14 kaotusega. Tallinna Kalev jääb maha 10 võidu ja 16 kaotusega.

Esimene on BC Kalev/Cramo (23 võitu, 2 kaotust), teine Tartu Ülikool (21-3), kolmas Rakvere Tarvas (16-9).