Andres Sõbra juhendatav meeskond kaotas esimese veerandaja 15:21. Poolajale mindi ukrainlaste 39:30 ning viimasele veerandajale 56:48 juhtimisel.

51 sekundit enne lõppu oli Eesti Rait-Riivo Laane vabaviske järel vaid ühe punktiga taga 66:67, kuid seejärel tabas Pavlo Krutous kahese koos veaga ning ukrainlased läksid vabavisetest taas nelja punktiga ette. Laane eksis seejärel kahesel, Puidet tegi Klym Artamonovile vea ning ukrainlane tabas kaks vabaviset, misjärel seisis tablool 72:66 Ukraina kasuks. Kaks sekundit enne lõppu vormistas lõppskoori Martin Paasoja kolmepunktivise.

Eesti parimana viskas Paasoja 18 punkti ja võttis 8 lauda. 16 punkti sai kirja Rannar Raap, 11 punkti Laane ja 10 punkti Rauno Nurger.

Ukrainlastel tegi "paksu pahandust" 22 punkti visanud ja 17 lauapalli korjanud 215 cm pikkune Artjom Pustovij, 13 silmaga toetas võitjaid Aleksandr Mišula ja 12 punktiga Vjatšeslav Bobrov.

Alagrupis kolme kaotusega viimaseks jäänud Eesti jätkab mängimist kohtadele 13.-16.