Kohtumise esimene poolaeg kulges tartlaste taktikepi all, kes võitsid avaveerandaja 23:13, juhtisid teisel juba 36:20 ja läksid puhkama 38:27 eduseisul.

Sellega polnud võitja saatus siiski otsustatud. Kalev/Cramo vähendas 20:5 vahespuriga kaotusseisu 42:43-le, kuid ette ei pääsenud. Rock juhtis kolmanda veerandaja lõpuks 54:49 ja minut enne normaalaja lõppu 68:61. Tallinlased tegid küll veel vägeva lõpuspurdi, ent kaotusest neil pääseda ei õnnestunud.

Rocki resultatiivseimateks osutusid Callistus Eziukwu 16, Vallo Allingu 12 ning Rain Veideman ja Giorgi Tsintsadze kümne punktiga. Seejuures viskas Eziukwu avapoolajal 14 silma, Tsintsadze kümnest punktist seitse sündisid aga kahe viimase minuti jooksul. Kalev/Cramo edukaimad olid Reimo Tamm 16, Rait Keerles 15, Gert Dorbek 13 ning Robert Krabbendam kümne silmaga.

Päeva teises kohtumises oli Rakvere Tarvas võõrsil 81:72 üle Valga/CKE Inkassost. Kristo Saagelt võitjatele 25, Brett McGee'lt 21 ja Joosep Poklalt 16 punkti ning Veljo Varselet kaotajatele 23 ja Ando Tagametsalt 16 silma.

Kalev/Cramo ja TÜ/Rock on turniiritabeli liidrid. Ühe kaotuse kõrvale on tallinlased saanud seitse ning tartlased viis võitu. Tarvas hoiab üheksa meeskonna konkurentsis viiendat ning Valga kaheksandat positsiooni.

Mängu käik: (TÜ/Rock - Kalev/Cramo)

4. veerandaeg:

72:71 Tsintsadze realiseerib kahest vabaviskest ühe ja koos lõpusireeniga tabab Tamm kolmese.

71:68 Allingu vabavisete järel surub Keerles palli korvi. Mängida kaheksa sekundit.

69:66 Gert Dorbeku tabavate vabavisete järel võtab Rock aja maha. Normaalaega on mängida 20 sekundit.

69:64 Tsintsadze realiseerib kahest vabaviskest ühe.

68:64 Gert Dorbekult kiirelt kolmene, kui mängida 46 sekundit.

68:61 Tsintsadze kahese järel Kalev/Cramolt time-out. Normaalaja lõpuni on jäänud 49 sekundit.

Mängida on 1.05.

66:61 Tsintsadze kolmese järel saab Keerles kahest vabaviskest sisse ühe.

63:60 Tamm realiseerib kahest vabaviskest ühe, nagu ka Arbet. Normaalaega on mängida 3.07.

63:58 Kalev/Cramo pole alla andnud. Krabbendamilt kõigepealt kahene ja siis 2+1 rünnak. Normaalaja lõpuni on jäänud 4.46.

63:53 Eziukwu vabavisete ja Taltsi kolmese järel on tartlaste eduseis kasvanud kümnele punktile.

58:53 Veideman realiseerib kahest vabaviskest ühe, kui mängida on jäänud täpselt seitse minutit.

57:53 Keerlese möödaläinud viske realiseerib korviks Toome.

57:51 Veidemani kolmese järel võtab Kalev/Cramo aja maha. Normaalaja lõpuni on jäänud 7.44.

54:51 Neljanda veerandaja esimest korvi tuleb oodata poolteist minutit ja selle viskab Toome

3. veerandaeg:

54:49 Dorbekult kahene. Veerandaja lõpetavad aga Tsintsadze tabavad vabavisked.

Veerandaja lõpuni on kaks minutit.

52:47 Kumbki meeskond ei suuda kaks minutit skoori teha. Siis realiseerib Tsintsadze kahest vabaviskest ühe, millele Talts lisab peagi kahese.

49:47 Tamme kahesele vastab Eichfuss samaga. Arbeti kolmene vähendab külaliste kaotusseisu kahele punktile.

47:42 Eichfussi korvi järel Kalev/Cramolt time-out. Veerandaja lõpuni on jäänud 4.57.

45:42 Allingu lõpetab Rocki mõõna.

43:42 Keerlese vabavisete järel tabab Dorbek kahese ning Tamm realiseerib 2+1 kiirrünnaku. Kalev/Cramo on teinud 20:5 vahespurdi.

43:35 Leppik paneb kolmese.

40:35 Tammelt kiirrünnakust kaks punkti ja Rock võtab aja maha. Teist poolaega on mängitud 1.55.

40:33 Tamm lisab külaliste kontosse kaks punkti, peagi on täpne Keerles.

40:29 Teine poolaeg algab Gert Dorbeku korviga, millele vastab Sten-Timmu Sokk.

2. veerandaeg:

Esimesel poolajal olid Rocki resultatiivseimad Eziukwu 14 ja Allingu kaheksa punktiga. Kalev/Cramole tõi Keerles kaheksa ning Krabbendam viis silma.

38:27 Gert Dorbek realiseerib vabavisked. Sellega on avapoolaeg lõppenud.

38:25 Kordamööda on lähivisetel täpsed Tanel Sokk ja Asko Paade ning kolmese tabab Toome.

36:20 Korv Toomelt, millele järgneb Veidemani kahene.

Kalev/Cramo kasutab mõtlemisaega, kui poolaja lõpuni on jäänud neli minutit.

34:18 Eziukwult kaks korvi. Mehe arvel on juba 14 punkti.

30:18 Allingu kahesele vastab Keerles. Seejärel tabab Eziukwu kahest vabaviskest ühe.

Poolaja lõpuni on jäänud kaheksa minutit.

27:16 Allingu korvi järel on täpne Tamm, kes realiseerib 2+1 rünnaku.

25:13 Teise veerandaja esimese korvi viskab Eichfuss.

1. veerandaeg:

23:13 Avaveerandaja lõpetab Eichfussi tabav lähivise.

21:13 Mõlemad meeskonnad teevad skoori vabavisetest.

18:10 Orulalt kaks korvi. Vahepeal on täpne Veiseman.

Esimese veerandaja lõpuni on 2.50.

16:6 Eziukwu korvide järel pääseb Rock kümnepunktilisse eduseisu.

12:6 Keerlese korvi järel on Kalev/Cramo kaotusseis ühepunktiline. Tartlaste poolel vastab kolmesega Sten-Timmu Sokk, millele Eziukwu lisab kahese.

Kalev/Cramo peatreener Aivar Kuusmaa võtab aja maha. Mängitud 2.28.

6:2 Rocki viisid juhtima Eziukwu täpsed vabavisked ja Allingu teine korv mängust.

2:2 Keerles viis Kalev/Cramo juhtima, Allingu vastas kohe järgmisel rünnakul.

Algkoosseisud:

Rock - Sten Sokk, Vallo Allingu, Callistus Eziukwu, Silver Leppik, Rain Veideman.
Kalev - Tanel Sokk, Joosep Toome, Gert Dorbek, Gregor Arbet, Rait Keerles.

Eelinfo:

Kalev/Cramo on Eesti meistriliigas võitnud kõik 7 senipeetud kohtumist ning loodab head seeriat jätkata ka täna. Kindlasti on oodata taas tulist heitlust ning Rock loodab saada revanši eelmises omavahelises kohtumises saadud 2-punktilise kaotuse eest.Rakvere Tarva ja Valga/CKE Inkasso mängus teeb selle hooaja debüüdi Eesti meistriliigas Joosep Pokla, äsja Tarva treeningutega liitunud Sven Pugonen platsile veel ei jookse.