Avaveerandi võitis kodumeeskond 19:17, kuid poolajale läks 33:30 eduseisus juba Tartu. Meie edukamad olid avapoolajal leedukad: Augustas Peciukevicius viskas 8 ja Vilmantas Dilys 7 punkti.

Kolmandal veerandil suutis Rock visata vaid 10 punkti ning viimasel veerandil Eesti klubi üheksapunktilisest kaotusseisust välja tulla ei õnnestunudki.

Janar Talts oli Rocki parim 16 punkti ja 8 lauapalliga, Peciukevicius ja Dilys lisasid 10 silma. Võitjate tulemuslikeim oli Frank Turner 15 punktiga, Jean-Marc Mwema lisas 13 punkti ja 10 lauapalli.

Nelja võidu ja ühe kaotusega alagruppi juhtiv Rock on kindlustanud vahegrupi esikoha ja koduväljaku eelise märtsi alguses toimuvaks veerandfinaaliks, kuna omavahelistes mängudes oli korvide vahe tartlastel parem kui Giantsil ja seetõttu nemad enam Rocki ei ohusta.

Vahegrupiturniiri viimases kohtumises mängib Tartu 25. veebruaril rumeenlaste Gaz Metan Mediasega.