TÜ/Rock võitis avaveerandaja 21:19, juhtis poolajaks 35:34 ja kolmanda veerandaja lõpuks 55:46. Seeria kolmas võit tuli numbritega 75:66.

Võitjate resultatiivseimad olid Sten-Timmu Sokk ja Marek Doronin 17 ning kaotajatel Bambale Osby 21 punktiga. Osby võttis ka 15 lauapalli.

TÜ/Rock jõudis finaali, kus kohtub Kalev/Cramoga.

TÜ/Rock - TTÜ/Kalev

4. veerandaeg:

75:66 TÜ/Rock võtab võidu ja pääseb finaali.

66:59 Archibald saab neljast vabaviskest sisse ühe, Osby aga mõlemad. Seejärel Sokult kahene ja Kriisalt kolmene. TÜ/Rock võtab 3.21 enne normaalaja lõppu time-out'i.

64:53 Osbylt kahene. Eziukwu realiseerib mõlemad vabavisked.

62:51 Eziukwu saab kahest vabaviskest ühe sisse, Paade lisab kahese. Kriisa kolmese järel täpne taas Paade.

57:48 Tsintsadze tabab lähiviske. Osby realiseerib mõlemad vabavisked.

3. veerandaeg:

55:46 Sokult kolmene, Tsintsadzelt kahene. Sellega on kolmas veerandaeg läbi.

50:46 Sokult kolmene, Tsintsadzelt kahene. TTÜ/Kalevi poolel on täpne Archibald.

45:44 TTÜ/Kalev ei anna alla ja vähendab vahe minimaalseks tänu Archibaldi kahele kolmesele ning Makke ja Osby kahesele.

43:34 Teise poolaja alguses Leppikult ja Sokult kolmene ning Doroninilt kahene.

2. veerandaeg:

Esimesel poolajal oli TÜ/Rocki resultatiivseim Doronin 13 ja TTÜ/Kalevil Osby 11 punktiga.

35:34 Osby 2+1 rünnak ja Keeduse kahene vähendavad külaliste kaotusseisu minimaalseks. Poolaeg on läbi.

35:29 Osby tabab kaks vabaviset. Tsintsadze suurendab tartlaste edu viiele punktile, seejärel lisab väljakuperemeeste kontosse ühe punkti Allingu.

32:27 TTÜ/Kalevi mõõna lõpetab Osby, kes viskab korvi alt külaliste kasuks kaks punkti.

32:25 TÜ/Rocki vahespurt on veninud skoorile 11:0. TTÜ/Kalev võtab 5.09 enne poolaja lõppu time-out'i.

25:25 Tsintsadze ja Paade viigistavad.

21:25 TTÜ/Kalev alustab teist veerandaega 6:0 vahespurdiga.

1. veerandaeg:

21:19 Avaveerandaeg on läbi.

18:17 Allingu kahesele vastab Osby tabavate vabavisetega. Seejärel on täpne Makke.

16:13 Doronini tabava kaugviske järel juhivad võõrustajad 14:9, külalised aga seejärel vähendavad oma kaotusseisu.

11:9 TÜ/Rocki 6:0 vahespurdi lõpetab Klementsovi korv.

9:7 Osby viib vabavisetest TTÜ/Kalevi juhtima. Soku ja Eziukwu kahesed taastavad TÜ/Rocki eduseisu.

5:5 Makke tabav lähivise ja Keeduse kolmene viigistavad seisu.

5:0 Allingult kahene ja Doroninilt kolmene.

TÜ/Rocki algviisik on Sokk, Eziukwu, Allingu, Doronin, Leppik. TTÜ/Kalevi poolel alustavad Kriisa, Keedus, Archibald, Makke, Osby.

Enne mängu:

"Veideman ei tule kindlasti platsile. Ta küünarnukk on põletikus ja eelmises kohtumises tegi ta sellele uuesti haiget ning hetkel teeb käsi kõvasti valu," lausus Delfi Spordile Rocki peatreener Indrek Visnapuu.

Veideman tegi küünarnukile viga seeria esimeses mängus, kui põrkas kokku vastaste mängujuhi Valmo Kriisaga, mille tagajärjel viimasel kaks hammast välja kukkus.

Peatreeneri sõnul on täna kindlasti platsil eelmise kohtumise vahele jätnud Silver Leppik.

Teise poolfinaalseeria puhul peatreener kommenteerida ei soovinud, kuid tõdes, et Kalev/Cramol oli Rakvere Tarvase vastu kindlasti kergem: "Meie mängime oma mängu, nemad oma. Loomulikult on meie mängud pingelisemad, seda näitavad ju tulemused. See oli ju kõigile näha, et teine poolfinaal kujunes üpris ühepoolseks."

Visnapuu finaali teemal spekuleerida veel ei soovinud, kuid kinnitas, et Saku Suurhallis peetav avamäng ei muuda tulemuse suhtes midagi: "Saal ei mängi mingit rolli."

TÜ/Rocki ja TTÜ/Kalevi vaheline kohtumine algab täna kell 20.00 Tartu Ülikooli spordihoones ja Delfi kajastab mängu sündmuseid otse.