Rocki resultatiivseimad olid Callistus Eziukwu 13, Giorgi Tsintsadze 12, Asko Paade, Janar Talts ja Silver Leppik 11 ning Rain Veideman 10 punktiga. Eziukwu noppis ka 10 lauapalli.

Teises C-alagrupi kuuenda vooru kohtumises alistas Sofia Lukoil Academic kodus 90:81 Lugano Basketi. Lukoil Academic lõpetas turniiri viie, Benfica kolme ning Lugano ja Rock kahe võiduga. Järgmisse ringi pääsesid Lukoil Academic ja Benfica.

Mängu käik: (TÜ/Rock - Benfica 17:31, 17:9, 23:11, 23:13)

80:64 - Rock võitis!

80:62 - Leppik kiirest veel pealt!

78:62 - Leppikult kolmene. Portugali meister saab lõpuks korraliku sauna.

75:62 - Doronin surus pealt. Viimane minut algas.

73:62 - Kas Leppiku kolmene otsustas mängu ära? Nii suur pole Rocki edu täna olnud. Vastaste peatreener võttis aja maha. Normaalaja lõpuni 2.37.

68:60 - Taltsilt tabav kaugvise. Rockil kolmesed täna 6/23.

65:60 - Eziukwu toob taas väga vajalikud punktid. Skoor on mõlemalt poolelt visa kasvama. 3.55 lõpuni.

63:59 - Pealtpanek Eziukwult. Vähe ruumi hingata jälle.

61:59 - Vastased on teinud 6-0 spurdi ja Rocki edu sulanud pea olematuks. 7 minutit normaalaja lõpuni.

61:53 - Eichfuss Soku söödust veaga sisse, vabavise kahjuks taas mööda.

59:51 - Taltsilt vasakuga poolhaak.

IV VEERANDAEG

57:51 - Tsintsadeselt 2+1 läbiminek, Paade lõpetas veerandaja ülikauge kolmesega keskjoonelt! Tsintsadzelt Rocki resultatiivseimana 12 ja Paadelt 11 punkti.

51:51 - Talts keskpositiooniviskega viigistas, algas veerandaja viimane minut.

49:50 - Punktid Veidemanilt ja Taltsilt. Juhtima pole Rock pääsenud.

44:46 - Paade suutis kolmest vabaviskest realiseerida vaid ühe. Lihtsad punktid jäetakse võtmata. 27 minutit mängitud.

43:44 - Paade tabav kaugvise vähendab Rocki kaotusseisu minimaalseks.

Eziukwu pani kaitses mitu blokki järjest. Rahvas hakkas saalis kohe elama. 25 minutit mänguaega kulunud.

40:44 - Veideman realiseerib mõlemad vabavisked.

38:44 - Eziukwu korvialusest tsoonist. Tsintsadze tuuakse mängu, Sokk ära. Mängitud pea kolm minutit kolmandat veerandaega.

36:42 - Doroninilt tartlaste esimesed punktid teisel poolajal.

Rock alustab teist poolaega koosseisus - Veideman, Sokk, Doronin, Talts, Eziukwu.

III VEERANDAEG

34:40 - Poolaeg lõppenud. Tsintsadzelt Rocki tulemuslikumana 9 punkti, Eziukwul on kirjas 7 punkti ja 6 lauapalli. Vallo Allingu on küll mänguks üles antud, kuid väljakul pole ta käinud. Rockil vabavisked 2/9. Millest me räägime?

34:38 - Veel punktid lisaks Tsintsadzelt. Vastsed võtavad aja maha, kas meestele antakse edasi sõnum, et võit pole enam kohustuslik? Käib poolaja viimane minut.

32:38 - Tsintsadzelt punktid. Eichfuss on mitmel korral mänginud väga ebakindlalt.

Nüüd on kohtumises pinged maas. Academic alistas kodus Lugano Basketi 90:81, mis tähendab, et Benfica on igal juhul taganud alagrupist edasipääsu.

30:38 - Järjekordne tabav kaugvise vastastelt. Seekord Antonio Tavarese esituses.

29:35 - Eziukwu realiseerib kahest vabaviskest ühe. Kohtumise algusest kulunud 15.40.

28:35 - Paade läks võimsalt lauda ja upitas sisse Leppiku möödaviske. Viga ka veel, kuid vabavise ei taba.

26:35 - Doroninilt täpne keskpositsioonivise.

24:35 - Mängitud 3.15 teist veerandaega enne kui vastased said veerandajal korvil kaane pealt.

24:31 - Poolkiire lõpetab Asko Paade. Läheb rõõmsamaks, vastaste peatreener Henrique Vieira võtab minuti. Mängitud 12.16, külalised teisel veerandil seni kuival.

22:31 - Eziukwult kaks punkti korvialusest tsoonist.

20:31 - Silver Leppik avab kolmesega skoori teisel veerandajal.

II VEERANDAEG

17:31 - Veerandaeg lõppenud. Numbrid räägivad iseenda eest, kaitset pole.

17:28 - Veidemanilt tartlaste esimene kolmene. Käib veerandaja viimane minut.

14:26 - Taltsilt rasked punktid, samas kaitse ei pea üldse. Nii lihtsalt lubatakse korvi alla.

12:24 - Tsintsadzelt punktid poolkiirest, samas lastakse ndale kohe kiirest ka vastu panna. 8.00 mängitud. Vahe aina suureneb.

10:18 - Vastastel tabas vabaviske Miguel Minhava. Sokku asendab Tsintsadze, temalt kohe ka resultatiivne rünnak.

8:17 - Ei lähe kuidagi. Doronin sekkus mängu ja pani rünnakul kohe väga halva viske.

Benfica võitis kodus kõik kolm mängu, võõrsil on seni saadud aga kaks suureskoorilist kaotust, Luganolt 52:74 ja Lukoil Academicult 71:92.

6:15 - Pealtnäha lihtne, kate-kattest mäng ja punktid tulevad. TÜ/Rocki peatreener Indrek Visnapuu võtab aja maha.

6:11 - Kogenud vastased kasutavad iga Rocki eksimust. 4.00 mängitud.

6:7 - Eziukwult kohtumise esimene pealtpanek. Rünnak varem eksis Rocki keskmängija kahel vabaviskel.

4:2 - Rain Veidemanilt resultatiivne läbiminek, Rock üritab kohe kõrgelt pressingut avaldada.

2:2 - Kohtumise skoori avas keskpositsiooniviskest Sergio Ramos, ilusa läbiminekuga vastas Sten Sokk.

TÜ/Rocki algkoosseis - Veideman, Sokk, Eichfuss, Talts, Eziukwu

Kohtumine pole alanud.

Eelinfo:

Rock, kellel on turniiritabelis üks võit ja neli kaotust, on edasipääsulootused juba kaotanud. Lissabonis jäid tartlased Benficale alla 74:80.

Benfical edasipääs veel kindlustatud pole, ehkki enne viimast vooru hoitakse alagrupis Sofia Lukoil Academicu järel teist kohta. Kui Lugano Basket suudab täna võõrsil Academicu alistada, siis peab Benfica edasipääsuks Rocki kindlasti võitma.