Esimest poolaega domineeris TTÜ/Kalev, kelle 46:38 eduseisul mindi puhkama. Kolmanda veerandaja järel oli juba kolme punktiga ees TÜ/Rock, kes sai lõpuks 11-punktilise võidu. Kolme võiduni peetavat seeriat juhivad tartlased nüüd mängudega 2:0.

TTÜ/Kalevi resultatiivseimad olid täna Bambale Osby 23 ja Casey Archibald 17 ning TÜ/Rockil Marek Doronin 18 punktiga. Osby noppis ka 12 lauapalli.

TTÜ/Kalev - TÜ/Rock

4. veerandaeg:

70:81 TÜ/Rock tegutseb lõpuminutitel kindlamalt ja võtab võidu.

64:74 Normaalaega on veel mängida 3.08.

60:69 Eziukwu ja Doronin venitab tartlaste eduseisu üheksale punktile. Normaalaja lõpuni on 5.05.

60:65 Doroninile vastab Klementsov. Seejärel Paadelt kahene.

3. veerandaeg:

58:61 Veerandaeg on läbi.

55:61 Allingu ja Sokk venitavad TÜ/Rocki eduseisu kaheksale punktile. TTÜ/Kalevi mõõna lõpetab Kriisa kahene. Veerandaja lõpuni on 2.07.

53:56 Veidemanilt kolmene. Minut hiljem tabab ta kahest vabaviskest ühe. Archibald realiseerib kahest vabaviskest samuti ühe.

52:52 Osbylt kahene, Eichfussilt kolmene. Veerandaja lõpuni on jäänud 5.40.

50:49 Pärn realiseerib mõlemad vabavisked. Doroninilt kahene.

48:47 Osby kahesele vastavad Allingu ja Eichfuss samaga.

46:43 Doroninilt kahene ja Veidemanilt kolmene.

2. veerandaeg:

Avapoolajal oli TTÜ/Kalevi resultatiivseim Archibald 16 ja TÜ/Rockil Doronin 8 punktiga.

46:38 Poolaja lõpetavad Pärna ja Keeduse kahesed.

42:38 Doroninilt kahene ja Tsintsadzelt kolmene. Osby suurendab pealinlaste edu viiele punktile.

40:33 Veideman realiseerib kahest vabaviskest ühe, TTÜ/Kalevi poolelt vastab kahesega Osby.

38:32 Korvid Keeduselt ja Eziukwult. Poolaja lõpuni on jäänud 5.18.

36:30 Eziukwu ja Doronin vähendavad külaliste kaotusseisu kuuele punktile.

36:26 Doronini kahesele vastab Archibald samaga.

34:24 TTÜ/Kalev on tänu kaugvisetele teinud 12:0 vahespurdi.

1. veerandaeg:

25:24 Veerandaeg on läbi.

22:22 Tsintsadze kahesele vastab Archibald kolmesega.

19:20 Eziukwult 2+1. Archibaldilt kahene vastu.

17:17 Osby ja Pärn seavad jalule viigi.

13:17 Archibald realiseerib kahest vabaviskest ühe, viigistades seisu. Doronin ja Allingu viivad külalised taas juhtima.

12:13 Paade viib tartlased kolmega ette. Seejärel korv Archibaldilt. Avaveerandaja lõpuni on 6.21.

10:11 Nüüd on mäng läinud kaugvisetele. Kriisale vastab kolmesega Veideman.

7:8 Soku kolmene viigistab seisu. Osby kahese järel paneb Sokk jälle kolmese.

5:2 Osbylt 2+1, lisaks Keeduselt kahene.

0:2 Skoori avab tartlane Allingu.

TTÜ/Kalevi algviisik: Kriisa, Pilk, Keedus, Archibald, Osby. TÜ/Rocki algrivistus: Sokk, Allingu, Doronin, Paade, Veideman.

Enne mängu:

Kohtumine algab TTÜ spordihoones kell 18.45, Delfi vahendab sündmuste käiku operatiivselt.

Tartlased juhivad seeriat 1-0, olles kolmapäeval peetud esimeses vastasseisus võidukad tulemusega 76:67.

Meeskonnad on tänavusel hooajal omavahel mänginud juba 8 korda, vaekauss on selgelt Rocki kasuks 6-2.