Terve mängu kaotusseisus olnud Rocki resultatiivseim oli Janar Talts 26 punkti ja 7 lauapallliga.

Avavoorus Lugano Basketile 61:73 kaotanud tartlased jätkavad eurosarja võiduta.

Mängu käik:
TÜ/Rock - Lukoil Academic 72:80 (19:22, 35:35, 54:59)

Neljas veerand:

72:80. Mäng läbi. Rock kaotas kaheksa punktiga.

67:77. Vaid 41 sekundit mängida.

66:77. Rock ei saa kolm minutit ühtegi punkti! 1.20 lõpuni.

66:73. Seis püsib muutumatu. 2.15 lõpuni.

66:73. Taltsil, Allingul ja Veidemanil 4 viga. Kolm minutit mängida.

66:71. Vahe käriseb viiele punktile. Täpselt kolm ja pool minutit mängida.

64:66. Vahe vaid kaks punkti. Taltsilt juba 21 punkti. 4.42 lõpuni.

60:65. Kambala toob alles kuuenda punkti. 6.33 mängida.

60:63. Tartlased jõuavad Eziukwu korvide abil kolme punkti kaugusele. 7.33 mängida.

56:61. Eziukwult kaks punkti. Minut mängitud.

Kolmas veerand:

54:59. Rock kaotas kolmanda veerandi 5 punktiga.

54:56. Talts surub palli korvi.

51:54. Suurepärast visketabavust näitav Talts on toonud juba 16 punkti.

49:52. Tartlased jõuavad Leppiku ja Taltsi korvidest vaid kolme punkti kaugusele. 2.40 mängida.

43:50. Neli ja pool minutit mängida.

37:45. Tartlaste skoori kolmandal veerandil avab Allingu, kui mängitud on juba neli minutit.

35:45. Ka tartlaste mõtlemisajast pole kasu. Vahe käriseb kümnele punktile.

35:41. Rock on kaks ja pool minutit kuival.

35:37. Stoykov tabab kaks vabaviset.

Teine veerand:

Rockil on parem visketabavus (eriti kahesed - 50 versus 34%), kuid lauavõitluses jäädakse suurelt alla 15:26. Rocki resultatiivseim on siiani Leppik 9 punktiga.

35:35. Avapoolaeg on lõppenud viigiga. Viimasel sekundil tabas Eichfuss.

32:35. Health lõpetab kiirrünnaku. Algab viimane minut.

32:32. Leppikult kahene ja temalt kokku üheksa punkti.

30:28. Tsintsadze jõuab seitsmenda punktini. 3.25 mängida. Taltsil on kolm viga.

25:25. Kolm ja pool minutit mängitud.

23:22. Leppiku kaks korvi viivad tartlased uuesti juhtima.

Esimene veerand:

19:22. Avaveerandi võidavad bulgaarlased kolme punktiga. Rock on kaotanud lauavõitluse koguni 5:12.

17:16. Taltsilt viies punkt. Algab viimane minut.

15:14. Kui kolm esimest kaugviset tabasid Rockil, siis kolm järgmist üritust ei ole sihile jõudnud.

13:10. Kolm ja pool minutit mängida.

13:6. Rock on alustanud väga hästi. Kolmesed siiani kolmest kolm (Leppik, Talts, Tsintsadze)!

10:6. Neli minutit mängitud.

5:2. Tsintsadzelt kaks punkti.

3:0. Leppik tabab avaminuti lõpus kaugviske.

Tartlased alustavad viisikuga Leppik, Veideman, Tsintsadze, Allingu, Eziukwu.

---------------------------

Rock alustas turniiri kaotusega, kui eelmisel nädalal jäädi võõrsil 61:73 alla Lugano Basketile. Lukoil Academicul ilutseb tabelis aga võit, mis saadi kodus tulemusega 92:71 Lissaboni Benfica üle. Tolles mängus oli Bulgaaria klubi parimaks lätlane Kaspars Kambala, kes viskas 18 punkti ja võttis kaheksa lauapalli.

"Väga hästi komplekteeritud meeskond. Neil on head ameeriklased ja hea treener," kirjeldas Kullamäe raadios Ring FM vastasmeeskonda. "Kahtlemata üks tugevamaid meeskondi, kes sel aastal Tartus käinud."

"Meie selge eelis on see, et mängime kodus. Kodus saab ka hea emotsiooniga vastu. Eks see häälestamise küsimus on," lisas abitreener. "Läheme mängima kaitsetaktikast lähtuvalt. Kui suudame nende skoori madalal hoida ja mängu lõhkuda, on meil võimalus."