TÜ/Rocki ning Rapla tänane mäng toimus Viljandis. Esimese poolaja võitis Tartu meeskond 42:31 ja jätkas domineerimist ka kohtumise teisel poolel. Rocki võidunumbrid lõpuks 89:66. Poolfinaalis on Rocki vastaseks Tarvas - Valga mängu võitja.

TÜ/Rocki ridades kogusid kolm mees kahekohalise punktisumma. Joosep Toome oli resultatiivseim 17 punkti ja 7 lauapalliga. Kolm kaugviset tabanud Tanel Kurbase arvele jäi 13 ning Janar Taltsile 11 punkti.

TYCO Rapla parimad olid Andre Pärn ja Sven Kaldre võrdselt 12 punktiga, Pärnale ka 13 lauapalli. Martin Dorbek kogus 11 punkti ja 5 lauapalli.

Kalev/Cramo ja TTÜ mängisid Keilas. Cramo võitis poolaja 42:32 ja kogu kohtumise 79:61. Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Rain Veideman, 13 punkti lisas Kristjan Kitsing. TTÜ ridades viskas 20 punkti Joonas Järvelainen, kes sai kätte ka 6 lauapalli.

Cramo poolfinaali vastane KK Pärnu alistas 3. novembri põnevusmängus, mis peeti Haapsalus, Tallinna Kalevi 62:61.