Külalised alustasid kohtumist hästi ja võitsid avaveerandaja 18:13. Teine periood kuulus aga tallinlastele 27:6 ning kolmas ja neljas vastavalt 26:20 ja 23:9.

TTÜ/Kalevi resultatiivseimad olid Bambale Osby 17 ja Kristjan Makke 14 punktiga. Makke võttis ka 11 lauapalli. Kaotajate poolel viskas Raido Ringmets 16 silma.

4. veerandaeg:

TTÜ/Kalev on ees 70:45, 76:48, 83:49 ja võidab kohtumise 89:53.

3. veerandaeg:

TTÜ/Kalev hoiab turvalist vahet. Tablool on seis 51:30, 54:43 ja viimasele veerandajale minnakse vastu väljakuperemeeste 66:44 dikteerimisel.

2. veerandaeg:

Seisul 13:19 teevad tallinlased 12:0 vahespurdi ja asuvad juhtima 25:19. Peaegi on TTÜ/Kalevi edunumbrid 39:20 ning puhkama minnakse võõrustajate 40:24 juhtimisel.

1. veerandaeg:

Rapla pääseb juhtima 7:2 ja 9:4. TTÜ/Kalevi staar Osby aga viigistab seisu 9:9-le. Külalised saavad Laane, Ermi ja Ringmetsa korvidest taas ette 16:9. Esimene veerandaeg lõppeb Rapla 18:13 võiduga.

Enne mängu:

Põhiturniiril jäi TTÜ/Kalev omavahelistes mängudes peale 3-1, viimati kohtuti neli päeva tagasi ja siis võitis soosiku seisuses olev TTÜ 100:82.

Koduväljaku eelist omava TTÜ/Kalevi treeneripingil on tagasi Üllar Kerde, kes sel nädalal käis südamega haiglas uuringutel. Paar aastat tagasi tehtud südameoperatsiooni järgselt vajab endine Eesti koondise juhendaja korralist ülevaatust. Tema enda sõnul tervisega midagi hullu pole.

Neli päeva tagasi juhendas TTÜ meeskonda peatreenerina Margus Metstak. Veerandfinaalseeria kestab kolme võiduni.