Võitjate parim oli 25 punkti ja 13 punktiga Bambale Osby, 16 punkti lisas Casey Archibald. Raplal säras teist kohtumist järjest Heigo Erm visates üleplatsimehena 30 punkti. TTÜ võitis lauavõitluse 37-19.

Kolme võiduni mängitava seeria neljas kohtumine peetakse tuleval kolmapäeval Raplas.

Mängu käik: (TTÜ/Kalev - Rapla 89:80)

89:80 - Kohtumine lõppenud. TTÜ/Kalev asus veerandfinaalseeriat juhtima 2-1.

82:72 - Kolm minutit lõpuni. Üleplatsimees Heigo Erm visanud Rapla poolel 30 punkti.

81:68 - Viis minutit normaalaja lõpuni. Osbyl koos 23 punkti ja 13 lauapalli

72:64 - Rapla pole jonni jätnud. Kahe minutiga on tagasi võetud 10 punkti! Kas tõesti komistab TTÜ teist mängu järjest sama reha otsa? Arvatakse, et mäng on tehtud, aga...

IV VEERANDAEG

72:54 - Veerandaeg läbi ja tundub, et TTÜ/Kalev on otsustanud ka mängu saatuse. TTÜl suurepärane viskeprotsent, väljakult tabatud 31/47.

67:53 - Archibald ja Pärn kasvatavad vahe 14 punkti peale. Kaks minutit veerandaja lõpuni

59:48 - Üle pika aja on TTÜ taas peal enam kui 10 punktiga. Palli surus korvi Osby. 3.40 veerandaega mängida

55:48 - Osbyl kaksikduubel koos, 19 punkti ja 10 lauapalli

53:44 - Teist poolaega mängitud neli minutit

III VEERANDAEG

43:37 - Poolaeg lõppenud. Rapla kapten Ringmets hüpitas viimsel sekundil palli korvi. TTÜ tulemuslikum seni 15 punkti ja 9 lauapalliga Osby, külalistel 16 punktiga Erm.

39:33 - Rait-Riivo Laane tabava kaugviske järel on vahe vähenenud kuuele punktile. Poolaja lõpuni 1.30.

37:28 - Kolm minutit poolaja lõpuni. Ermi ja Ringmetsa korvid toovad Raplat vähe rohkem mängu tagasi. Suurim vahe seni 14 punkti TTÜle.

35:23 - Casey Archibald tabas TTÜ meeskonna esimese kaugviske, üritatud on kokku vaid kolm korda. Mängitakse selgelt korvi alla. Poolaja lõpuni 5.30.

32:21 - TTÜ kasutab minutilist mõtteaega, mängitud 13.25.

II VEERANDAEG

24:15 - TTÜ/Kalev lõpetas veerandaja 9:1 spurdiga. Osbyl juba 11 punkti ja 4 lauapalli.

19:14 - Osby ja Kriisa korvidest käriseb vahe pisut suuremaks. Veerandaja lõpuni 1.30.

15:14 - Erm vähendab vabaviskejoonelt vahe minimaalseks.

15:12 - Eelmise kohtumise kangelane Heigo Erm tabas kaugviske. Kuus minutit mängitud.

12:9 - Rapla võtab aja maha, mängitud 3.55. Vastaste keskmängija Osbyga ollakse suures hädas, mehe arvel 8 punkti ja visked 4/4.

10:4 - Pea kolm minutit mängitud. Osby arvel juba 6 punkti

2:0 - Bambale Osby avab lähiviskest skoori

Algviisikud: TTÜ/Kalev - Osby, Kriisa, Pilk, Keedus, Klementsov