TTÜ/Kalevi poolelt tegi hooaja viimases mängus suurepärase tulemuse meeskonda terve aasta vedanud Bambale Osby, kes viskas 22 punkti ja kogus 14 lauapalli. Illimar Pilk toetas 16 punktiga.

Kaotajate parim oli ennast play-offides täitsa korralikult näidanud Janis Vahter, kes tabas neli kaugviset ja kogus 18 punkti.

FOTOD:

Mängu käik:

IV veerand: TTÜ/Kalev 92:70 Rakvere Tarvas.

Minut hiljem lisandub Aron Kuusik ja Tarvas lõpetab mängu viie tagamängijaga.

Andres Sõber saadab viimaseks kaheks minutiks platsile Kristo Censi, Jörgen Hiiuväina ja Oliver Metsalu.

86:66 - Osby tabab veaga korvi alt. Leegionäril on koos 22 punkti ja 13 lauapalli.

83:63 - Mihkel Kurg toob kolm punkti ja TTÜ/Kalevit lahutab pronksmedalist neli minutit.

80:62 - Andre Pärn toob neli punkti järjest.

76:60 - Vahter tabab kauge kahepunktiviske, Pärn vastab korvi alt.

73:58 - Dorbek lahedab kiirrünnaku. Tarvas on alustanud veerandit energiliselt.

III veerand: TTÜ/Kalev 71:52 Rakvere Tarvas

69:50 - Veski ja Dorbek toovad Tarvasele neli punkti järjest. Heas hoos Pilk vastab lähikorviga.

69:46 - Tarvasel paistab jällegi jõud otsa saanud olevat. Illimar Pilk lahendab kiirrünnaku.

65:46 - Makke tabab kukkumise pealt veaga viske ja kasvatab TTÜ/Kalevi edu tagasi ülisuureks.

62:46 - Valmo Kriisa tabab kolmese. Mängida kolm minutit.

Tarvas on alustanud teist poolaega 11-5 vahespurdiga.

59:45 - Osby tabab koos veaga ja kasvatab vahet. Teiselt poolt murrab Dorbek alla sisse ning paneb palli korvi.

56:43 - Vahter tabab kaugelt ja Tarva fännid on püsti!

56:40 - Vaikulis ja Dorbek teevad skoori. Tarvas jätab korvi alla Roosi täiesti vabaks ja tagamängija ei ei eksi.

II veerand: TTÜ Kalev 54:34 Rakvere Tarvas

Veski teeb rünnakul oma neljanda vea ja Vaino tuleb poolaja viimaseks minutiks platsile.

53:32 - Pilk tabab jällegi kaugelt ja TTÜ kontrollib mängu täielikult.

50:30 - Veski ja Vaino tabavad vabaviskeid, Makke vastab keskpositsioonilt. Mängida 3:10.

47:27 - Pilk taba kaugelt, kuid Vahter vastab samaga. Hetkel on mäng läinud uuesti kiireks.

44:24 - Pilk ja Raido Roos kasvatavad külaliste edu, kuid Vaikulis tabab oma teise kolmese kaugelt.

40:21 - Vahter ja McGee toovad Tarvasele viis punkti järjest ja lõpetavad punktidepõua.

40:16 - Tarvase kaotusseis aina kasvab. Pilk tabab kolmepunktiviske. Osby lisab lähedalt.

33:16 - Osby ja Archibald viivad TTÜ kaugele ette. TTÜ on teinud 8-0 vahespurdi.

I veerand: TTÜ/Kalev 25:16 Rakvere Tarvas

25:16 - Arcibald kasvatab TTÜ edu, kuid Veski vähendab kohe kaotusseisu.

21:14 - Klementsov toob oma kuuenda punkti, kuid Vahter vähendab vahe ühekohaliseks.

19:11 - Arcibald tabab nurgast ja Makke toob neli punkti järjest ning TTÜ asub mängu jälle kontrollima.

13:11 - Veski tabab ühe kahest vabaviskest.

Timermanis saab silmale haiget ning Tarvasel tuleb platsile Viljar Veski. Mängida 4:09.

11:10 - Vaikulis toob kiirrünnakust kaks punkti juurde, Tarvas on teinud 7-0 vahespurdi.

11:8 - Hall'i välja vahetanud McGee tabab kaugelt. Martin Dorbek murrab korvi alla ning vähendab Tarvase kaotusseisu.

8:3 - Osby teeb veel korra korvi alt. Tarvas teenib esimesed punktid, kui Vaikulis tabab kaugelt.

6:0 - Klementsov tabab kahel korral järjest korvi alt ning Bambale Osby surub palli pealt. Tarvas on eksinud viiel esimesel vikseüritusel.

Algviisikud:
TTÜ/Kalev - Bambale Osby, Andre Pärn, Margus Klementsov, Valmo Kriisa ja Casey Archibald
Tarvas: Ivars Timermanis, Raimonds Vaikulis, Janis Vahter, Matthew Hall ja Martin Dorbek.

Mängu eel:

Rakveres peetud seeria avamängu võitis kodumeeskond Tarvas 70:67. Tallinnas peetud kordusmängus alistas TTÜ vastased aga kindlalt 95:69.

Kahe võiduni peetav seeria lõpeb täna. Kellest saab selle korvpallihooaja pronksimeeskond?

Delfi toob mängu sündmused Teieni operatiivselt.