Esimene poolaeg möödus küllaltki tasavägiselt. Algul tehti skoori kordamööda ning kogu esimese veerandaja ei suutnud kumbki meeskondadest juhtohjasid enda kätte haarata ja pisikesele puhkepausile mindigi viigiseisult 16:16. Teisel kümnendil haaras alustuseks TTÜ liidripositsiooni, kuid seejärel tegi Kalle Klandorf oma meeste mängu väiksed korrektuurid ning poolajaks oligi juhtimas juba Tallinna Kalev 35:34.

Pärast riietusruumist tagasi tulekut jätkus pingeline heitlus. Siiski iga minutiga läks TTÜ kaitse aina aktiivsemaks ning mäng hakkas nende poole kalduma. Veerandaja viimastel minutitel visatud korvid vähendasid Tallinna Kalevi kaotusseisu enne otsustavat kümmet minutit siiski 5-punktiliseks, seisuks 55:50. Viimasel veerandil püsis vahe juba kindlalt ning Kalev ei suutnud kuidagi end maksma panna. TTÜ KK võitis kohtumise kindlalt 75:67.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga Joonas Järvelainen, 15 punkti ja 7 lauda sai kirja Kiur Akenpärg, 13 punkti kanti Andrew Arnoldi kontole. Kalevi parimana viskas Illimar Pilk 16 punkti, 14 silma ja 6 lauda sai kirja Reimo Tamm.

Turniiritabelis on TTÜ 8 võidu ja 4 kaotusega neljandal, Kalev 6 võidu ja 9 kaotusega kuuendal kohal.