Tarvas võitis juba avaveerandi suurelt 31:14. Mängu lõpuks olid nende resultatiivseimad Kaspars Cipruss 17 ning Valmo Kriisa ja Reinar Hallik 14 punktiga. Rapla tulemuslikumaks tõusis Janar Soo 15 silmaga (Mängu statistika).

Mängu käik: (Tarvas - Rapla 31:14, 16:12, 27:18, 89:69)

IV VEERANDAEG

Mäng on lõppenud.

89:69 - Kajupank tabab hüppelt lähiviske.

89:67- Laanelt veel kaks vabaviset.

89:65. Metsalu kaks punkti. 50 sekundit lõpuni.

87:65 - Laanelt vabavisked.

87:63 - 18-aastaselt Rait-Riivo Laanelt 2+1 rünnak. 1.37 lõpuni

87:60 - Kajupank tabas oma teise kaugviske

87:57 - Seekord nopivad punktilisa Ruut ja Kriisa. Vähem kui kolm minutit minna

85:55 - Cipruss ja Ringmets teevad skoori

83:53 - Henrik Ruut vabavisetel 1/2 ja Kajupank realiseerib poolkiire

83:50 - Hallik kasvatas skoori vabavisetest. Pisut enam kui 5 minutit mänguaega jäänud

81:50 - Vahter tulistas kolmepunktiviske joone tagant, Raplal taas punktid Limbergilt

78:48 - Limberg vabavisetel kindlus ise

78:46 - Pärna vendade korv. Martin Limberg söötis ja Andre Pärn võttis saagi

78:44 - Dorbekilt efektne läbiminek. Pea kaks minutit veerandajast kulunud, Ruut võtab minutilise mõtteaja

76:44 - Veskile ründelaud ning kaks punkti lisaks

III VEERANDAEG (74:44)

74:44 - Veerandaeg lõppes tarva 30 punktilises eduseisus

74:43 - Tarvast täna paljaste kätega maha ei võta... Punktilisa Dorbekult ja Hallikult. Käib veerandaja viimane minut

70:43 - Kajupank kaugelt, tõesti kaugelt

70:40 - Kriisa lõpetab resultatiivselt kiirrünnaku, lisaks saab vea Madis Pärn. Kriisa tabab ka vabaviske

67:40 - Kajupank poolkiirest

Janar Soo väänas tõsiselt parema jala hüppeliigest. Raplal on karm päev...

67:38 - Timo Ojalt kaks resultatiivset sooritust järjepanu

63:38 - Antonil oli 2+1 rünnaku võimalus, aga vabavise läks mööda. Rakvere võttis aja maha, veerandaega mängitud 6.26

63:36 - Allar-Raul Anton lõpetab Rapla kiirrünnaku pealtpanekuga, Reinar Hallik vastab kolmesega

60:34 - Umbraško tabas Tarva meeste 7 kaugviske (17 üritust). Raplal samad numbrid 2/14. Pea viis minutit veerandaega mängitud

57:34 - Kriisa suutis kahest vabaviskest sopsata ühe

Rait-Riivol Laane sai keskväljal Kriisa mahatõmbamise eest ebasportliku vea. Võitlust on kõvasti

56:34 - Kriisalt punktilisa

54:34 - Hallikult kolmene, millele Soo vastab keskpositsioonilt kahesega

51:32 - Soo on võtnud Rapla rünnakute lõpetamise selgelt enda peale. Üle pika aja vahe alla 20 punkti. 2.48 veerandaega mängitud. Ciprussil 4 viga

51:30 - Soo realiseerib vabaviskeid 1/2

51:29 - Veel Cipruss ja lätlasel 15 punkti koos

49:29 - Soo vastab tabava kaugviskega

49:26 - Cipruss keerutabki korvi all kohe Ringmetsa vastu kaks punkti juurde

Ringmets on tagasi sooja tegemas ja mees sammubki väljakule!

II VEERANDAEG (47:26)

Poolaeg lõppenud

47:26 - Andre Pärn vabavisetel 2/2. Käib poolaja viimane minut

47:24 - Soo realiseerib mõlemad vabavisked

47:22 - Soo toob lähiviskest kaks punkti. tarvas võttis aja maha. Poolaja lõpuni 2.21

Veski lõi küünarnukiga Ringmetsale pähe korraliku haava. Rapla kapten toimetati riietusruumi, nägu üleni verine

47:20 - Dorbek toob punktilisa vabavisetest

45:20 - Ringmets suudab punktiks vormistada ühe vabaviske kahest. Vähem kui 4 minutit poolaja lõpuni

45:19 - Laane keskpositsioonilt

45:17 - Cipruss vabavisetel 1/2. Lätlaest keskmängijal koos juba 11 punkti ja 7 lauapalli

44:17 - Kriisa ja Cipruss riietavad vastaste kaitse täiesti lahti ning lätlane raiub kahe käega pealt

42:17 - Laane toob Raplale teisel veerandil esimesed punktid. Mängitud oli üle 3 minuti

42:14 - Hallik on täpne mõlemal vabaviskel

40:14 - Cipruss tabab lähiviske, mäng totaalselt ühte auku

38:14 - Ebasportlik viga Madis Pärnale, kaks vabaviset realiseeris Umbraško

36:14 - Vahter teeb korvi alt lihtsad punktid. 1.58 veerandaega mängitud, piimameistrid võtavad teistkordselt aja maha

Andre Pärn eksib mõlemal vabaviskel

34:14 - Umbraško lasi veel ühe kolmese. Tarva kaugvisked 5/10

I VEERANDAEG (31:14)

Veerandaeg lõppenud. Tarva resultatiivseimad 6 punktiga Kriisa ja Cipruss

31:14 - Tarvas on hoos! Vahter paneb kolmese. Käib veerandaja viimane minut

28:14 - Janis Vahter kasvatab vabavisetest Tarva edu juba 14 punkti peale

26:14 - Martin Dorbekult taaskord ilus läbiminek ja 2+1 rünnak on tõsiasi. Pisut enam kui 2 minutit veerandaja lõpuni

23:14 - Viljar Veski keskpositsioonilt

21:14 - Indrek Kajupank saab võõrast lauast nii-öelda teise viske

21:12 - Martin Dorbekul 2+1 rünnaku võimalus, kuid vabavise mööda

19:12 - Andre Pärn vabaviskel eksib ning Kriisa paneb vasturünnakul teele oma teise tabava kaugviske

16:12 - Pärn võõras lauas ja võimalus 2+1 rünnakuks. Tarva peatreener Andres Sõber võtab aja maha. Mängitud 5.40

16:10 - Pikad mehed, Cipruss ja Ringmets näitavad skooritegemise oskust

14:8 - Tarval juba võistkondlikud vead täis. Kulunud kõigest 4.32. Soo vabavisetel 2/2

14:6 - Pärn vabaviskejoonel 2/2. Rapla on seni mängust saanud vaid ühe korvi

14:4 - Tarvas on selgelt kindlam ja see väljendub ka skooris. 3.43 mängitud ja Rapla peatreener Indrek Ruut võtab aja maha

10:3 - Juris Umbraško vabavisetel 2/2 ja Sven Kaldre 1/2

8:3 - Eile A-klassi karikafinaalis säranu Rait-Riivo Laanel võimalus 2+1 rünnakuks, aga vabavise mööda

8:1 - Kolmesed Umbraškolt ja Kriisalt, Rapla üritab teravusega punkte saada. Soo vabavisetel 1/2

2:0 - Cipruss peremees võõras lauas ja upitab kergelt kaks punkti

Algkoosseisud: Tarvas - Hallik, Umbraško, Kriisa, Cipruss, Ehte

Piimameister Otto/Rapla - Laane, Soo, Andre Pärn, Ringmets, Kaldre

------------------------------

Eelinfo:

Nimetatud meeskondade puhul on tegemist tabeli kolmanda ja neljanda klubiga. Tarvas on kodupinnal sel hooajal võitnud 8 kohtumist ja kaotanud 4. Raplal on 14 kohtumisest võidetud pooled.

Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Tarvas 67:63.