Kohtumise esimene poolaeg möödus tasavägises heitluses ja lõppes Tarva neljapunktilise üleolekuga 41:37. Kõvasti anti tuld kolmese joone tagant, kahe meeskonna peale kokku visati avapoolajal 37 kolmest, sisse kukkus neist kümme (Tarval 5/21, TTÜ-l 5/16).

Pärast pikka puhkust läks mäng selgelt Tarva kätte. Kolmanda veerandaja järel olid nende edunumbrid 72:46 ehk veerandaeg väljakuperemeestele 31:9. Sellega oli mäng tehtud.

Lõppnumbrid 85:69. Võitjatel viskas viis meest kahekohalise arvu punkte. Edukaim oli 18 punktiga serblane Nemanja Maric, 14 punkti lisasid Reinis Strupovics ja David Haughton. TTÜ poolel oli 21 punktiga üleplatsimees Kristjan Kitsing.

Turniiri laupäevastest kohamängudest on Delfi TV-s otseülekanded, 3. koha mäng algab kell 12 ja finaal kell 14.