Rakvere Tarvas sammus kindlalt poolfinaali. Avaveerandi kaotas Tarvas küll 12:16, kuid edasine mäng kuulus selgelt läänevirulastele. Rakvere alustas teist veerandit 13-2 vahespurdiga juhtis poolajaks juba 50:26. Sellega oli Valga ka murtud. Tarvas võitis 81:65.

Brandis Raley-Ross tõi Tarvale 20 punkti ja 6 lauapalli. Reimo Tamm lisas 17 punkti, Renato Lindmets ja Kaido Saks 12. Valga parim oli 20 punktiga Joonas Järvelainen, Taavi Leok lisas 11.

Ambla Spordiklubi tabas mängu eel kümnest reeglitega ettenähtud kolmesest kuus ja sai kohtumist alustada 18:0 eduseisust. Avaveerandi lõpuks jõudis Kalev/Cramo 30:30 viigini. Poolajaks juhtis Eesti meister juba 60:40, selleks hetkeks olid kõik Cramo mängumehed käe valgeks saanud. Sarnane vahe püsis kuni kohtumise lõpuni. Kalev võitis 97:70.

Kalevi parim oli 17 punktiga Frank Elegar, Bamba Fall lisas 14, Tyshawn Abbott 11 ja Toomas Raadik 10 punkti. Ambla parimad olid 14 punktiga Taavi Leinart ning 11 punktiga Peeter Kraavik.

Poolfinaali on koha kindlustanud TYCO Rapla ning Tallinna Kalev, kes teisipäeval vastavalt TTÜ KK-st ning TÜ/Rockist üle olid. TTÜ andis Raplale loobumisvõidu.