Normaalajal lõpus seisul 70:70 oli Tartul võimalus 22 sekundi jooksul võit vormistada, kuid Valmo Kriisa puterdas palli ning kohtumine läks lisaajale. Lisaajal olid selgelt kindlamad kalevlased, võit viis nad nelja võiduni mängitavas seerias ette 3-0.

Tartu alustas innukalt, võites avaveerandi kindlalt 20:11. Teisel veerandil Kalev ärkas ning vähendas poolajaks kaotusseisu 33:36-le. Viimase perioodi eel juhtis Kalev 55:47.

Kalevi suurim korvikütt oli Armands Škele 17 punktiga. Reimo Tamm ning Gregor Arbet lisasid 15 punkti. Bamba Falli arvele jäi 10 punkti ja 16 lauapalli.

Tartu tulemuslikum oli 16 punkti ja 9 lauapalliga Vallo Allingu. Tanel Kurbas lisas 13 punkti. Sten-Timmu Sokk toetas 12 punkti, 4 lauapalli ja 5 sööduga.

Seeria neljas kohtumine peetakse neljapäeval Saku Suurhallis, algusega 20.00.