Eesti oli vastasest üle igas elemendis juba esimestest minutitest peale. Avaveerand võideti 25:15 ning poolajale mingi 11-punktilises eduseisus. Mängu saatus otsustati kolmanda veerandiga, mis võideti 28:15. Viimane veerandaeg oli puhas vormistamine. Eesti poolelt ei käinud platsil vaid Timo Eichfuss ning Rain Raadik.

Islandlasi saatis terve kohtumise väga halb visketabavus. 28st kolmepunktiviskest tabati vaid 6, üldine visketabavus oli 32,9 protsenti. Eesti tõi enamus punktid korvi alt.

Suurepärases hoos oli Kristjan Kangur, kes tabas kahepunktiviskeid 11/9 ning tõi 26 punkti. Lisaks jäi ääremängija kontosse 7 lauapalli, 3 söötu ja 4 vaheltlõiget. Siim-Sander Vene lisas 16 punkti ja 9 lauapalli. Janar Talts 13 punkti ja 8 lauapalli. Gert Dorbeku arvele kogunes 10 punkti. Vastaste parim oli 19 punktiga Jon Arnor Stefansson.

Eesti järgmine kohtumine toimub neljapäeval Slovakkias.