Tartlased jäid kohtumise alguses kiiresti  0:7 kaotusseisu, kuid vastasid kohe 10:0 vahespurdiga. Avaveerand lõpuks Rockile 25:20, heas viskehoos Justin Ingram tõi tartlastele 13 punkti.

Teisel veerandil pääses Rock juba 15 punktiga juhtima (38:23), kuid kalevlased tulid veerandi viimase kolme minutiga mängu tagasi. Avapoolaeg Rockile 40:32.

Kolmandal veerandajal juhtis Rock korraks juba 17 punktiga 56:39. Otsustava veerandi alguseks kahanes tartlaste eduseis 59:45-le.

Veel viis minutit enne lõppu juhtis Tartu meeskond turvaliselt 67:53, ent järgmise nelja minutiga suudeti visata vaid kaks punkti ja kalevlased jõudsid kolme punkti kaugusele (66:69). 20 sekundit enne lõppu tabas Keith McLeod kolmese ja Kalevi kaotusseis oli kõigest üks punkt - 72:73. Tartu pääses siiski vaid ehmatusega, sest Justin Ingram tabas 18 sekundit enne lõppu mõlemad vabavisked ning Gert Dorbeku ja Justin Ingrami lõpusekundite visked enam teed korvi ei leidnud.

33 punkti toonud Ingram tabas kaheksast kolmepunktiviskest 5, 13-st kahepunktiviskest 6 ja kõik kuus vabaviset. Tartlaste paremuselt teine skooritegija Egidijus Dimša kogus 8 punkti. Kalevile tõid Gert Dorbek 17 ja Keith McLeod 16 punkti.