Rockile, kes võitis juba avapoolaja suurelt 50:29, tõid Silver Leppik ja Janar Talts 18 punkti. Lauavõitluses 31:44 alla jäänud kalevlaste resultatiivseim oli Rait Keerles samuti 18 punktiga. Kalevlased suutsid täna 23-st kaugviskest sisse visata vaid 4 (Rockil 19/7).

Rocki ja Tarva finaalseeria algab sel laupäeval Tartus.

Rock - Kalev 98:59 (22:13, 50:29, 74:44)
Mängu käik:
I veerand:

Kalevil teevad sooja ka vigastatud Marko Riis, Josh Akognon ja Kevin Owens, kuid neist kaks viimast lonkavad ja võivad täna piirduda mõne mänguminutiga.
Kodumeeskond Rock alustab viisikuga Tein, Abernethy, Leppik, Talts ja Morrison
Kalev/Cramo viisik: Sokk, G. Dorbek, Arbet, Keerles, Fisher.

Teine minut: Sokk avab kaugviskega skoori. Morrison vastab kahesega. Taltsi pealtpaneku järel juhib Rock 4:3.

Kolmas minut: Abernethy tabab koos veaga kahese ja saadab korvi ka vabaviske - Rock juhib 7:5.

Viies minut: Veerandaja keskpaigaks juhib Rock 11:10. Siiani väga tasavägine ja võitluslik mäng.

3.30 avaveerandist mängida: Poolvigane Owens tuleb esmakordselt mängu. Rock on ees 17:13, Morrison on toonud juba kaheksa punkti.

2.20 mängida: Leppik toob 5 punkti järjest ja Rock pääseb ette 20:13.

Viimane minut: Rock juhib juba 9 punktiga - 22:13.

Avaveerand Rockile 22:13.

II veerand:
Teine minut: Rock kasvatab kahe minutiga eduseisu juba 12-le punktile 27:15. Tartlased valitsevad lauas 15:10, Rocki pikad Morrison ja Talts on toonud vastavalt 8 ja 7 punkti.

Kolmas minut: Allingu korvi järel on seis juba 29:15. Fisher murdis ninaluu ja ei pruugi enam täna mängida! Fisher sai vigastada, kui võitles lauapalli pärast.

Kuues minut: Rock ees 37:22.

Kaheksas minut: Morrisonilt 13 minutiga 13 punkti ja 6 lauapalli. Rock ees 43:26.

9. minut: Rock ees juba 48:29!

Rock võidab avapoolaja 50:29! Rocki edu lauavõitluses on kasvanud juba 25:16-le.

III veerand:

Fisher saab teist poolaega siiski alustada.

Teine minut: Leppiku korvi järel on vahe juba 29 punkti - 60:31!

Kolmas minut: Fisheri vabavisete järel on seis 62:33.

Neljas minut: Rock juhib juba 65:35.

Kuues minut: Rock juhib poolega! 70:35.

8. minut: Kalev teeb 7:0 vahespurdi, kuid mäng on juba tehtud. Rock ees 70:42. Minut mängida.

Kolmanda veerandi järel juhib Rock 74:44.