Kohtumine kulges mõlemalt poolt tõusude ja mõõnadega. Kolmanda veerandi lõpul oli Rapla juhtimas minimaalse eduga. Kuigi tegemist oli kontrollkohtumisega, muutus mängu viimane veerand, eriti selle lõpuminut, tavapärasest närvilisemaks. Kohtunikel tuli mängu ohjeldamiseks kasutada nii ebasportlikke kui ka diskvalifitseerivaid vigu. Intrigeerivas lõpufaasis jäi Rapla siiski alla 54:59.

Meeskonna resultatiivseim oli sel korral kogenuim mängija, Rait Keerles, 23 punktiga. Lisaks läks kirja 9 lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudis ka Martin Paasoja, temalt 12 silma. Väga positiivne oli, et märkimisväärselt palju kogusid mänguminuteid ka Rapla noormängijad, sh meistriliiga debütandid Lips ja Soo.

Rapla esindusmeeskond peab oma järgmise kohumise Eesti karikavõistluste raames ja see toimub 18. septembril Kuremaa Spordihoones, vastaseks Narva meeskond.