Rapla domineeris TTÜ vastu sündmuste kulgu algusest peale võites esimese veerandaja 27:10. Sven Kaldre oli selleks hetkeks visanud sama palju punkte kui vastased kokku. Poolaeg Raplale 46:31 ja edunumbrid püsisid ka terve teise mängupoole.

Võitjate tulemuslikum oli 22 punktiga Janar Soo, Kaldre lisas 17 ja Indrek Kajupank 12 punkti. Võimsa esituse tegi ka Rapla noor mängujuht Rait-Riivo Laane, kes panustas võitu 10 punkti, 11 korvisöötu ning 6 lauapalli.

Kalev/Cramo lubas avapoolajal Valgal visata vaid 16 punkti, minnes pikale puhkusele seisul 34:16. Teisel poolajal kasvasid edunumbrid lõpuks 40 punkti peale. Cramo tulemuslikum 15 punkti ja 7 lauapalliga Joosep Toome. Debüüdi teinud Anthony Nelsoni arvele jäi 13 minutiga 5 punkti ja 2 korvisöötu.