Tarvas võitis avaveerandi 24:22 ning juhtis poolajaks 52:42. Kolmanda veerandi keskpaigaks vähendas Rapla vahe veel viiele, kuid edasine kuulus kodumeeskonnale. Viimasele veerandile läks Tarvas juba 18-punktilises eduseisus.

Tarva parim oli 21 punktiga Brandis-Raley Ross. Mees lisas ka 4 lauapalli ja 5 söötu. Reimo Tamm toetas 15, Maris Laksa 13, Juris Umbraško 11, Renato Lindmets 10 ja AJ Stewart 9 punkti ning 8 lauapalliga.

Rapla parimad olid Rait-Riivo Laane ning Illimar Pilk vastavalt 16 ja 10 punktiga.

Tänases teises kohtumises alistas Valga Maks ja Moorits kindlalt KK Hito 72:50. Veljo Vares tõi võitjatele 21 punkti, Hito parim oli 11 punktiga Siim Laur.

Tarvas jätkab liigatabelis teisel kohal, olles võitnud 14 ja kaotanud 3 kohtumist. Valga on 9 võidu ja 11 kaotusega viies, Rapla 7 võidu ja 14 kaotusega 7. Hito on ainsana play-off kursilt väljas, olles võitnud 17 kohtumisest vaid korra.

Laupäeval kell 17.00 näeb Delfist, kuidas Kalev/Cramo madistab Saku Suurhallis Prienai Rudupisega. Oodata on tasavägist heitlust Balti liiga G-vahegrupi liidrite vahel.