FOTOD | Mitte ainult Lepmets. Muposse läks tööle ka tuntud meistriliiga korvpallur

 (56)
FOTOD | Mitte ainult Lepmets. Muposse läks tööle ka tuntud meistriliiga korvpallur
Kent-Kaarel Vene paremal.Foto: Tallinna munitsipaalpolitsei amet

Kui nädala alguses selgus, et Tallinna Munitsipaalpolitsei ridadega on liitunud Eesti jalgpallikoondise ja FCI Levadia väravavaht Sergei Lepmets, siis täna teatas Mupo, et nende kollase vesti on selga tõmmanud ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna mängija Kent-Kaarel Vene.

"Kent-Kaarel alustas tööd meie noorsoogrupi koosseisus, kelle põhiline ülesanne on tegeleda noorte ja alaealiste probleemidega, eelkõige alaealiste suitsetamise ja alkoholi tarbimisega. Kümme aastat profina korvpalli mänginud noorel mehel neid pahesid küljes pole ja seega on heaks eeskujuks kõigile noortele," ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

Esimesel päeval tehakse tutvust erinevate linnaosade probleemsemate noorte kogunemiskohtadega. Päev algas Põhja-Tallinna ja Stroomi ranna ülevaatusega, kus koheselt sai märkuse koeraomanik, kelle koer oli ilma rihmata.


"Kui sellel aastal sai mupo meeskond riigiametite vahelisel korvpalliturniiril tubli kolmanda koha, siis järgmisel aastal on meil põhjust ootusrikkalt kuldse karika poole vaadata," arvas Toompere. "Tublide sportlaste üle on meil ainult hea meel ja neid on mupos tööl mitmeid, nende hulgas üks endine profijalgpallur, kaks taekwondo maailma- ja Euroopa meistrivõistluste kuld ja hõbemedalimeest ja tänasest tubli noor korvpallur."