Esimese veerandaja järel oli seis viigis 18:18, poolaja võitsid külalised 38:33. Enne otsustavat veerandaega juhtis rytas 59:51.

Kalev/Cramol oli probleeme serblase Stevan Jelovaci pidurdamisega, kes viskas rytase parimana 23 punkti. Kalevi resultatiivseim oli 17 punkti ja 6 lauapalliga Devin Gibson, Frank Elegar lisas 13 punkti ja 9 lauapalli, Ty Abbotti arvele jäi 12 silma.

Kalev/Cramol oli täna rivistuses vaid seitse meest, vigastusega oli väljas Rain Veideman. Vastastel jagus mänguaega seevastu 11 mehele.

Lietuvos rytasele oli see kahe kaotuse kõrvale seitsmes võit. Kalevil on Ühisliigas kaheksast mängust kaks võitu. Kalevlaste viimane võit pärineb 24. novembrist, kui kodus alistati Venemaa tippklubi Kaasani Unics