Meeskonnad alustasid ülitasavägiselt. Tänu Kristjan Kangurile ja Janar Taltsile saadi siiski kergeid korve ning avaveerand võideti 27:20. Teisel veerandil suutis Slovakkia seisul 40:40 mängu viigistada, kuid Eesti jätkas 8:0 spurdiga ning võitis avapoolaja 51:44.

Kolmanda veerandi lõpupoolel suutis Eesti vahe kahekohaliseks kasvatada. Halva uudisena teenis liider Kangur viienda vea, kuid meeskonna hea hoog jätkus. Viimase veerandi keskel kasvas vahe juba 20-punkti piirini ja mäng oli tehtud.

Eesti parimana tõi Janar Talts 16 punkti ja tervelt 11 lauapalli. Kristjan Kangur lisas 15 punkti. Gregor Arbeti arvele kogunes 14, Gert Dorbek lisas 11 ja Reinar Hallik 10.

Väljakult tabati tervelt 56-protsendiliselt ning kaugelt 20/10. Järgmine EM-valikmäng toimub juba laupäeval, kui võõral väljakul kohtutakse Iisraeliga.