Soome klubi võttis ohjad enda kätte teisel veerandajal, kui vahepeal juhiti koguni 15 punktiga 37:22. Poolaeg lõppes seisul 42:33.

Kolmandal veerandajal jõudis Kalev/Cramo korraks kahe punkti peale 65:67, kuid rohked eksimused enamat ei võimaldanud. Võitjate poolel viskasid kolm ameeriklast kokku 70 punkti ja võtsid 27 lauapalli. Neist Jared Newton on varasemalt näiteks pallinud NBA tütarliigas (D-League).

Kalev/Cramo tulemuslikum oli 23 punktiga Gregor Arbet, kaugviskeid tabas ta 5/8. Gert Dorbek lisas 16 punkti ja Pavel Uljanko 11 punkti ning 7 lauapalli. Cramol ei mänginud Joosep Toome, kes käis täna atroskoopilisel põlveoperatsioonil ning kaks välismaalast, kes pole veel meeskonna juurde saabunud.